Honvéd-Dubrovnik - élő közvetítés

hozzászólás, 2007.12.22.

Európa egyik legjobb klubcsapatát, az Euroliga-csoportban eddig két győzelemmel álló Jug Dubrovnikot fogadja a Kőér utcában a Honvéd. A cél nem lehet más, mint a győzelem. Élő közvetítésünk:

Vindisch hozza el a labdát, de eladjuk.

Az első Honvéd-támadás végén Kiss Gergely bepasszol centerbe, Molnár Tamás kapura pöccint, de a kapus véd.

0:1 - Szivós kiállítása után Buslje szerez vezetést a Jugnak

Megúsztunk 3:2-ben, de Szivós lövése nem megy be

1:1 - az első Honvéd-előny, Kiss Gergely lövi el, a kapufa és Vican között pattog a labda és szerencsére becsúszik

1:2 - labda nélküli kiállítás a centerről, Obradovics felső kapufás gólt lő

Kiss Gergely kapufát lő, a kipattanót nem tudjuk megszerezni. Két kontra a horvátok ellen, Kiss Gergely újabb kapufája, kiszorított helyzetből, éles szögből.

Blokkolunk egy emberhátrányt, de egyenlíteni már nem sikerül a negyedben.

Szünet

Buslje gólját érvénytelenítik, nem egy mozdulattal dobta be a szabaddobást

1:3 - Kovács Olivér kiállítása után nagyon simán értékesítik az emberelőnyt, Buslje a gólszerző

2:3 - Molnár ötméterest harcol ki, Kiss Gergely értékesíti a büntetőt

3:3 - Szivós gyönyörű egyéni akció után "kényszerítőzik", majd nagy gólt lő

Kimarad egy emberelőny, blokkolják a lövésünket.

3:4 - Jokovics potyaízű gólt lő

4:4 - emberelőny, Gór-Nagy okos gólt lő

4:5 - Smodlaka kapás-húzása centerben

Kiss Gergely újabb kapufája

5:5 - Fodor szinte a víz alól lövi be

A végén megúszunk két egymást követő kiállítást, egy kis szerencse is kellett hozzá

Félidő

Molnárról kiállítás, de a kapus véd, nem tudjuk átvenni a vezetést. Ezzel szemben a horvátok jutnak előnyhöz. Időkérés után körbejáratják a labdát, majd Dobud Gergelybe húzza

6:5 - emberelőny, Fodor nyomja be középről

6:6 - egy támadáson belül egymás után háromszor küldenek ki Honvéd-játékost, a harmadik alkalommal Obradovics belövi

Szünet

10:8 - Gergely parádésan véd egy ziccert, a túloldalon kiállítás, Molnár szépen bedobja

10:9 - Obradovics az emberelőny lejártakor, 4:41 van hátra

Gór-nagy lövését védik, majd kontrát fújnak a horvátok ellen.

11:9 - Molnárról ötméteres, Szivós a pipába lövi

Obradovics lövését blokkoljuk, még két perc. Fodor a kapussal szemben, de Vican véd.

11:10 - Székely kiállítása után Boskovics