Jól kezdett az Eger és a Honvéd

hozzászólás, 2007.10.12.

Magabiztos győzelemmel kezdte szereplését az Euroliga nápolyi selejtezőcsoportjában az Eger csapata. Kiss Csabáék egy percig sem adtak esélyt a Kassának, s remélhetőleg jó bemelegítettek a pénteki két fontos mérkőzésre. A Honvéd érdekes meccsen, végül biztosan verte horvát ellenfelét, de meccs közben voltak izgalmak. Részletek és nyilatkozatok:

Kosice-Eger 5:14 (1:3, 2:4, 0:4, 2:3) G.: Feltham 3,  Nyéki, Kiss Cs. és Kis G. 2-2, Binder, Császár, Decker, Matajsz, Varga II Zs. (a jegyzőkönyv szerint)

(Az Eger kapuját két-két negyeden át védte Szécsi Zoltán és Decker Attila.)

SZÉCSI ZOLTÁN:

Álmos, nyugalmas meccs volt. Nagyon jó helyzeteket dolgoztunk ki. Érdekesség, hogy az itteni kemény labdát "vegyítettük" meccs közben a mi puhánkkal. Stabilan védekeztünk, különösen Nyéki Balázs játszott jól. Nem tapasztaltunk komoly ellenállást, így még azt is mondhatom, hogy kicsit tartalékoltunk a Herceg Novi elleni pénteki meccsre.

KISS CSABA:

Az első kötelezőt hoztuk. Nagy izgalmat nem okozott a mérkőzés. Annyit adtunk ki magunkból, amennyi feltétlenül szükséges volt, mert a neheze még előttünk van.