Magyarország-Kanada - élő közvetítés

hozzászólás, 2012.06.29.

Utolsó csoportmérkőzésünkön az általunk jól ismert, a tornán pont nélkül álló Kanada ellen mérkőzünk. A győzelem borítékolható, a meccs jó gyakorlási lehetőség lehet a szombati elődöntőre.

Szombaton 19.30-kor játszunk a torna elődöntőjében. Az ellenfél vagy Olaszország, vagy Montenegró lesz.

MAGYARORSZÁG-KANADA 13:7

Nagy Viktor véd a meccs végén.

Lejár a támadóidőnk. Közben teljesen besötétedik.

1:37 van hátra. Túllóbálja a kanadai.

Hárai harcol ki emberelőnyt. Szépen körbemegy a labda, majd érkezik a fához, ahol Varga Tamás emelkedik és behúzza azt. Csuvinak ez a harmadik gólja (13:7)

Vikalo szépít (12:7)

Lejár a kanadaiak támadóideje, bő két perc van hátra.

Előnyben vagyunk. Jobb szélről érkezik a labda Kiss Gergőtől, Varga Dániel várja a fánál. Dani megfogja és azonnal bedobja a kapufa mellé (12:6).

Hosnyánszkyt is kiállítják, szinte azonnal az időkérés utáni fórnál. Graham belövi (11:6).

4:15 van hátra.

Varga Dániel lő, Randall véd. Graham megpróbál megúszni, nem sikerül neki. Kiállítják Hárait, a kanadai szövetségi kapitány időt kér.

Az évek óta magyar élvonalban edződő Kevin Graham gólt lő (11:5).

Öt perc van hátra a mérkőzésből.

Nagy Viktor véd szögletre ismét.

Egyre nagyobb a szürkület.

Nagy Viktor véd szögletre.

Vámos kap szabaddobást, nyolc-kilenc méternél. Nem áll elé senki, Marci rázúzza, nagy gólt akaszt. A sapka eredeti gazdájához (Kásás) méltó lövés volt (11:4).

Nagy Viktor véd nagyot.

Kiss Gergő kapásból lő, fölé.

Mellédobják, mi jövünk.

Graham megnyeri az utolsó ráúszást is, nagyon sebes ez a fiú.

Szépen telnek a lelátók, mert a miénk után az olaszok mérkőzése következik.

Elveszítjük elöl a labdát, egy támadásra még van ideje Kanadának.

Boyd szép gólt lő (10:4).

Nagy Viktor védése után messzire pattan a kaputól a labda.

Az alapvonaltól érkezik a labda Varga Dánielhez, aki kapásból belövi (10:3).

Nagy Viktor nagyot véd, de marad a labda az ellenfélnél. Utána ellövik, a blokkról megy ki a labda.

Szép akció végén Steinmetz Ádám kap középen labdát, lekezeli, majd belövi (9:3).

Kontra a kanadai center ellen.

Varga Dumi csavarral próbálkozik, eltalálja a kapus testét.

Szép centerbejátszás kanadai részről. Kapura húzza a támadó, Nagy Viktor belekaszál, miénk a labda.

Steimetz Ádám fórt harcol ki. Kiss Gergely beadja a fához, ötméterest kapunk. A büntetőt Hosnyánszky végzi el, bemegy (8:3).

Már nagyon fogy az idő, amikor Kiss Gergely rálövi, Randall véd.

Kudaba szép gólt lő hátulról (7:3).

Madaras úszik fel a jobb szélen. Átadja a túloldalra, ahol érkezik Varga Tamás, aki három méterről azonnal bevágja (7:2).

Graham lövését Nagy Viktor védi.

A center elviszi magával a védőt, ezzel egy blokkal ekevesebb. Szivós átlövésből betalál (6:2).

Nem tudnak kapura lőni a kanadaiak, letelik a támadóidő.

Graham nyeri a harmadik ráúszást is.

Nagy Viktor váltja Szécsit a kapuban.

NAGYSZÜNET

Fél perc van még a félidőig, kibekkeljük a támadásokat.

Gólt lövünk, Varga Dénes a találat szerzője (5:2).

Szécsi véd egy nem túl komoly lövést.

Varga Dani lő hátulról, beleér a kapus, szöglet. Két perc van hátra a negyedből.

Egy gyenge csavart ejtés után miénk a labda.

Szécsi ismét bravúrral véd.

Varga Dániel kényszerből lő a támadóidő miatt, fölé.

Varga Tamást állítják ki, egy lövés a kapufától egy méterre érkezik a vízre. A kanadai játékos megy, lő, Szécsi viszont hatalmas bravúrral elcsípi a labdát a rövid saroknál.

Varga Dani kapásból lő, fölé.

Lejár a kanadaiak támadóideje, nem kerülnek érdemi helyzetbe.

Két perc telt el a negyedből.

Katonás adja be a kapu elé. Hárai ellövi, fölé, de közben már kiállítanak róla, ezért fórban támadhatunk. A jobb szélről érkezik Madaras beadása, Hárai bepöcköli (4:2).

Boyd góljával egy gólra feljönnek a kanadaiak (3:2).

Egy rossz átadás után mi jövünk.

Kanada nyeri a második ráúszást is.

Ellövik, fölé. A túloldalon kontra Hárai ellen.

Elöl Katonás kap labdát, a kapust találja el, majd közelről ismét a kapusba lő.

Labdát szerzünk hátul, bő egy perc van hátra a negyedből.

Emberelőnybe kerülünk, Varga Dani azonnal belövi (3:1).

Az első fór a meccsen, Hosnyánszkyt állítják ki. Dokics belövi a fórt (2:1).

Dumi váratlanul elvállal egy lövést, fölé.

Bal szélről lő az ellenfél, mellé.

Szécsi szögletre ment a negyed közepén.

Szivós egy ígéretes helyzetből játssza ki.

Centerbejátszással kísérleteznek a kanadaiak, Szécsi elhalássza a csatár elől.

Kontra Hárai ellen.

Szécsi véd ismét.

Steinmetz Ádámnak kap passzt, négy méterre a kaputól harcol a védőjével. Randall kapus kijön, Ádám pedig a kimozduló kapus mellett belövi a labdát (2:0).

Szécsi véd.

Varga Tamás megy be a kapu elé centerbe. Labdát kap, kapura fordul és bevágja (1:0).