Eger-Vasas bajnoki döntő - élő közvetítés

hozzászólás, 2010.05.08.

Kezdődik a döntő! A névből is következik, hogy döntetlen nincs, valamelyik csapat ma előnyhöz jut. A páros meccs 0:0-ról indul, aki előbb éri el a harmadik győzelmet, magyar bajnoknak mondhatja magát.

A Vodafone OB-1 döntőkének első meccse 18.00 órakor kezdődik.

(Addig érdemes böngészgetni előzetesünket.)

Az Eger hozza el az első ráúszásnál a labdát.

Vasas az első támadásnál emberelőnyös szituációba kerül, Szécsi azonban védi Hosnyánszky lövését, de támad tovább a Vasas, de gól nem születik.

1:0 - Kettős emberelőnybe kerül az Eger, Biros Péter gólra váltja azt.

1:1 - Emberelőnybe kerül a Vasas, Hosnyánszky szélről már nem hibázik.

Újabb Eger emberelőny, lövést azonban a Nagy Viktor védi, de továbbra is az Egernél a labda.

A következő 2 támadásban mindkét csapat eladta a labdát.

2:1 - Újabb Eger emberelőny, ismét Biros Péter eredményes.

A Vasas is emberelőnybe kerül, azonban Szécsi szemfülességének köszönhetően már az Egernél a labda.

2:2 - Birost kiállítják, Varga Dénes pedig a hosszúba lövi a labdát.

Vége az első negyednek!

A második ráúszásnál a Vasas szerzi meg a labdát.

3:2 - Kiállítás a Vasasnál visszaúszáskor, Graham pedig kihasználja azt.

Vasas emberelőny, Hosnyánszky pattintása azonban messze elkerüli a kaput.

Hegedüst kiállítják, Földi László időt kér.

Varga Dénes lövése a kapufán elakad.

Újabb Eger emberelőny, járatják a labdát, kiegészül a Vasas, a lövés pedig elszáll a kapu fölött.

Ezúttal is az Eger kerül emberelőnyös helyzetbe, első lövés kimarad, de visszakerül az Egerhez, a második lövés pedig a kapufán landol.

Nagyszünet!

A harmadik ráúszásnál az Eger hozza el a labdát.

4:2 - Biros messziről hatalmas gólt lő.

4:3 - Vasas emberelőny, Varga Dániel kapufás góljával visszaáll az egygólos különbség.

Eger-emberelőny, a blokkban elakadt a labda, de továbbra is marad az Egernél, Nagy Viktor véd.

4:4 - Takács Bálint akciógóljával egyenlő az állás.

5:4 - Hárai emberelőnyt harcol ki az Egernek, Feltham a szélen ellövi a blokkok mellett.

Újabb Vasas-emberelőny gól nélkül.

5:5 - Decker Ádám akciógóljával újra egál.

Varga Dénes lövése után a kezével véletlenül eltalálta Biros arcát.

Vége a harmadik negyednek!

A negyedik ráúszás is az Egeré.

Kovács Róbert ötméterest harcol ki, Hosnyánszky lövését azonban Szécsi védi.

A kapusok hatalmas védéseket mutatnak be mindkét oldalon. Igazi harc folyik a vízben.

Hegedüst visszaúszásnál kiállítják, Földi László időt kér.

5:6 - Hosnyánszky lövését ezúttal Szécsi nem tudja védeni, először vezet a Vasas.

Négy és fél perc van még a meccsből.

Egri emberelőny, a két méteres szabály miatt a Vasasé a labda. Varga Dénes megúszik, de újra 2 méter, ismét az Eger támad.

6:6 - Varga Dénest kiállítják Biros Péterről, Varga Zsolt lövése épphogy áthalad a gólvonalon, de a bírók megadják.

6:7 - Vasas emberelőny, szabaddobás után Kis Gábor bedobja.  Tóth Kálmán piros lapot kap.

7:7 - Kettős emberelőnyben az Eger, Biros Péter kiegyenlít.

1.49 van hátra a meccsből.

Kimaradt helyzetek mindkét oldalon. 44 másodperc van hátra, időt kér Gerendás György.

20 másodperccel a vége előtt emberelőnyt kap az Eger, azonban Graham lövését Nagy Viktor védi.

Vége a 4. negyednek, kétszer 3 perc hosszabbítás következik.

A hosszabbítás ráúszásánál az Eger hozza el a labdát.

Takácsot kiállítják, az egri lövést védi Nagy Viktor. Marad az Egernél a labda, Varga II. Zsolt azonban hátbalövi az egyik Vasas játékost. A Vasas támadása is elhal a blokkon.

27 másodperccel a vége előtt Hosnyánszkyt kiállítják. Gerendás időt kér.

Pattintott lövés elmegy a kapu fölött. Túloldalon 2 másodperccel a vége előtt Varga Dániel lövését védi Szécsi.

Vége a hosszabbítás első részének.

Megint az Eger hozza el a ráúszásnál a labdát.

Az Eger támadásánál a blokkban akad el a labda, a másik oldalon kontrát fújnak.

Bár nincs kiállítás, egy perccel a vége előtt Földi László időt kér.

7:8 - Messziről Hosnyánszky hatalmas gólt lő. Bár Szécsi beleér, a labda erejét azonban nem tudja lelassítani.

8:8 - Kiállítás a Vasasnál, Feltham szélről ellövi a blokk mellett.

Vége a hosszabbításnak. Ötméteresek jönnek.

9:8 - Biros hatalmas erővel belövi.

9:8 - Varga Dénes lövését Szécsi védi.

10:8 - Feltham lövésével szemben esélye sem volt Nagy Viktornak.

10:9 - Varga Dániel belövi.

11:9 - Varga Zsolt jól helyezett lövése bemegy.

11:10 - Kovács Róbert sem hibázik a túloldalon.

11:10 - Graham lövését védi Nagy Viktor.

11:11 - Hosnyánszky bedobja.

12:11 - Kovács Gábor belövi.

12:11 - Kis Gábor lövését kivédi Szécsi.

Nyert az Eger!

94 régi hozzászólás

balzs hozzászólása
balzs29378
2010.05.09. 10:09

Én kérek elnézést! Nem én hőzöngtem tele a fórumot ilyen hangvételben.

cowk hozzászólása
cowk29374
2010.05.09. 09:21

szerintem inkabb maradj csondben, ha nem vagod mirol van szo. (florirol)

matthew hozzászólása
matthew29372
2010.05.09. 00:53

emberek! még ha verbálisan is, de ne gyilkoljátok már egymást. szurkolók között is legyen sportszerűség, minimális tisztelet! :)

zele hozzászólása
zele29368
2010.05.08. 23:06

Ne húzzál fel, mert elég ideges vagyok!

balzs29367
2010.05.08. 23:05

Vegyél be valami gyógyszert, ne hőzöngjél!

zele29366
2010.05.08. 23:03

Kérdezem, akarsz?

balzs29365

Nem én kezdtem, de ez a pusztulj Eger felháborított!

zele29364
2010.05.08. 22:56

Te is találkozni akarsz?

balzs29362
2010.05.08. 22:53

Pusztuljanak az ilyen tahó hozzászólók! Az ilyen hozzászólások nem ütköznek a moderálási elvekbe?

sanya05 hozzászólása
sanya0529359
2010.05.08. 22:35

Azért bolondokháza a bolondokháza és nem hülyék háza, mert ha hülyék háza lenne, elemésztené az állami vagyont az eltartásuk.

jozsi47 hozzászólása
jozsi4729358
2010.05.08. 22:31

Lányokat,nőket amúgy sem bántunk. Szerintem az elmeroggyantakat sem kéne. De a Flóri ezt már elcseszte.

KiRäilány hozzászólása
2010.05.08. 22:28

Hát ez megnyugtató x)

jozsi4729355
2010.05.08. 22:23

Eszembe se jutott az egri szurkolókat egy kalap alá venni Flórival. Zele is csak őt fogja agyonverni. Grat a győzelmetekhez.

zele29354
2010.05.08. 22:21

Töfi! Felfüggesztjük az ellenállást! Csak a Vasas!

RioF hozzászólása
RioF29353
2010.05.08. 22:19

Hát ezt a meccset csúnyán elcsalták a bírók az egy dolog hogy a rendes játékidő utolsó percében a vasas nem kapott jogos fórt de az hogy az eger 15 mp-el a vége előtt megkapta és a rájátszásban is kaptak még 3-at a vasas meg egyet se az érdekes!!:(( Ráadásul Széci is gusztustalan paraszt,mert az ötméteres dobások elött odaúszik a Vasas játékosokhoz és dumál nekik??!!!Persze neki lehet....:((( De de sebaj,a tánc most fog elkezdődni,és azt a hatalmas magabiztosságot elfelejtheti az Eger,mert csak "segítséggel nyert" Szerdán visszavágunk!!!:)) Hajrá Vasas!

2010.05.08. 22:17

Nem semmi meccs volt, és jó ötlet a szervezőktől ez a, ha kék pólód van kapsz péksütit (csak a büféhez nem lehetett odaférni és mivel minden folyadékot kiizzadtam magamból a nagy hőségben, igencsak megszomjaztam a sós perectől) De ez volt a legnagyobb bajom xD Szerintem korrektül játszott a Vasas is, az meg hogy Biros meg Varga Dumi minden meccsen megtalálják egymást már megszokott dolog. Tény, hogy volt pár érdekes bírói megmozdulás, de mivel megnyertük a meccset felesleges dolog ezen morfondírozni és itt fröcsögni meg fenyegetőzni, de nem akarok beleszólni. Remélem a kedves Vasas drukkerek most nem azonosítanak minden egri szurkolót az itteni 'kemény maggal' vagyis Flórival, (aki egyébként nem az Ultrások között szokott helyet foglalni és akit nem ismerek és nem szeretném megítélni 2 hozzászólás útján és ezt most betudom annak hogy a Békafüttyből esett éppen haza) mert nem mindenki ilyen tajparaszt itt 'lenn' Egerben. Nekem például szokásom megtapsolni az ellenfél góljait is, akármennyire is nem esik jól. Úgyhogy elismerésem az Egernek és a Vasasnak is, mert nagyszerűen játszott mindkét csapat és jó volt látni, hogy a Vasashoz visszatértek a szurkolók és egyáltalán nem vallottak szégyent a szurkolásukkal.

zele29351
2010.05.08. 22:14

Meg kell állítani ezt. Emlékszem a "100% anti Vasas!" kiírásra, rossz vége lett.

jozsi4729350
2010.05.08. 22:12

Ezért sem bántom én őt. Minden szellemi energiáját latba vetve leírta ezt a mondatot. Az igazságtartalma másodlagos.

zele29349
2010.05.08. 22:06

"Angyalföldi patkány vagy." Ez nem vízilabda kérdés.

jozsi4729348

Azért,mert a szánalmas nyomorult életében nincs más öröme. Réges régen felkötötte volna magát ha nem lenne a Vasas vízilabda csapata akit gyalázhat. Komolyan mondom,hogy nem verésre hanem szánalomra méltó. Persze ha te a makarenkói módszerben hiszel akkor azt kell alkalmazni.

sanya0529347
2010.05.08. 22:03

Ő a legveszélyesebb fajta, nem ért a vízilabdához, de azt hiszi, hogy ért!

zele29346
2010.05.08. 22:01

Elegem van ebből a kis féregből, hogy emberkedik. Az egriekkel alapvetően nincs bajunk, miért kell neki beröfögni.

2010.05.08. 21:58

Hát akkor most mit mondjak? Kéz és lábtörést.

zele29342

"Te egy kis pesti majom vagy." Ezt nem kellett volna, vidéken lakom.

zele29341
2010.05.08. 21:55

Esetleg a lakásán is megkeresem!

zele29340
2010.05.08. 21:54

Nem a neten kell emberkedni, mert a végén visszanyal a fagyi!

sanya0529339
2010.05.08. 21:53

A lakásából sem mer majd kilépni szombaton, s TV-n fogja nézni sztem.

2010.05.08. 21:47

csak ovatosan. ezeknek nem buzlik megeroszakolni fiatal lanyokat sem, mint tudjuk.

jozsi4729334
2010.05.08. 21:46

Zele! Azt ne hidd már,hogy ez a parszt feljön Pestre. Örül ha otthon a ganéhányó vasvillát megtalálja. Meg amúgy is a pszichiátriáról kizárt,hogy kiengedjék.

2010.05.08. 21:44

Ok, szerdán (vagy szombaton) megbeszéljük a dolgokat! Most már tudom ki vagy!

sanya0529330
2010.05.08. 21:40

Melyikre? Amelyik a kiállítási arányt mutatja? Szép...!

jozsi4729328
2010.05.08. 21:39

Tévedsz! Nem vagyok angyalföldi. Te viszont egy buzi szartaposó paraszt vagy.

zele29327
2010.05.08. 21:38

Mondom, megtalállak!

jozsi4729326

Zele! Szépen kérlek ne bántsd! Nem látod,hogy teljesen szellemi toprongy a fickó. Ez az egyetlen öröme a szánalmas ,nyomorult büdös egri paraszt életében,hogy itt gyalázza a Vasast. Ké rlek ne bántsd. Vagy legalább ne nagyon.

flori65 hozzászólása
flori6529325
2010.05.08. 21:37

Kedves Vasas szurkolók ! Nézzetek a táblára !!! Alázás volt !!!

flori6529324
2010.05.08. 21:36

Angyalföldi patkány vagy.

jozsi4729323
2010.05.08. 21:35

Flóri mégis mikor mondanád,hogy nem csaltak a Vasasnak a bírók? Ha 45:0 lenne a kiállítási arány a javatokra? Vagy ha rögtön 4 játékost agyonvernétek tőlünk mindenféle retorzió nélkül. Anno az indiánok nagy becsben tartották és tisztelték a bolondokat. A hsz-eidet figyelve Neked arany életed lett volna ott. Most a XXI. században csak aszánalom és a megvetés jut. Egy mocskos aljas büdös egri bunkó vagy.

zele29322
2010.05.08. 21:34

Gyere a következő meccsre, Zele vagyok. Engem mindenki ismer, keress meg megbeszéljük a dolgot! Ha nem érsz rá, szombaton én kereslek meg!

flori6529321
2010.05.08. 21:31

Te egy kis pesti majom vagy.

jozsi4729320

Túl kell lépni rajta. Megnyerte az Eger ennyi. Ne legyünk Flóri 65-ök.

flori6529319
2010.05.08. 21:30

A bírók mocskos módra csaltak a Vasas javára, szabálytalan gólt adtak meg nekik. Egész meccs alatt durván és alattomosan játszott a Vasas, gusztustalan. Végül győzött a jobbik. Hajrá Eger !!! Szerdán alázás, sima volt ez is.

zele29318
2010.05.08. 21:26

Azért ez a meccs felkorbácsolta a tábort. Nem biztos, hogy ez jó az Eger szempontjából.

jozsi4729317
2010.05.08. 21:21

Nyugalom Vasas szurkolók! Ezt a meccset elbuktuk akárhogy is vezették a bírók. 1:0 az Egernek.Volt már ilyen a történelemben. Szerdán negy létszámban ki kell menni a Szőnyire ás belehajszolni a csapatot a győzelembe. Grat az Egernek. HAJRÁ VASAS ANGYALFÖLD!!!

zele29316
2010.05.08. 21:19

Ott leszünk, az egriek at hiszik már meg van.

sanya0529315
2010.05.08. 21:17

A csapat mellé kell állni!

zele29314
2010.05.08. 21:16

A Vasas szurkolók újra össze állnak, ez a mai meccs mocskos volt!

sanya0529313
2010.05.08. 21:14

Felesleges Földit addig szidni, amíg nincsen vége a döntőnek, várd ki a végét! HAJRÁ VASAS!

zele29312
2010.05.08. 21:11

kemény balhé lesz, ha így megy tovább a bajnoki döntő! Lacinak is megbocsátunk, de kemény meccsek várhatóak!

zele29307

Ilyen mocskos bírói támogatást utoljára, a domino kapcán láttunk.

zele29306
2010.05.08. 20:46

Hajrá Vasasért!!!!

zele29305
2010.05.08. 20:45

Pusztulj Eger! Most olyan emberek fognak felállni, akik nem mentek eddig meccsre. Brutális tábor lesz a következő meccsen!

sanya0529304
2010.05.08. 20:44

Az elmúlt három évben mindig 3-1-re nyertünk, sőt továbbmegyek! Mindig az Eger vezetett. Nyugi ez csak azért kellett, hogy a Szőnyin ünnepeljünk, HAJRÁ VASAS! MEG LESZ INNEN IS!

zele29303
2010.05.08. 20:39

szerdán nagyon kemémény tábor lesz! most azt hiszitekek hogy a Vsasas-nak vége van, de nem!

zele29302
2010.05.08. 20:35

mindenki tovább a Vasasért!

zele29301
2010.05.08. 20:34

Brutális szerda lesz, elég volt a bírói hozzáállsás!

sanya0529300
2010.05.08. 20:23

Remélem Gerendás most is sír, hogy "már megint, hogy a Vasasnak fújnak" És milyen igaza van, felháborító, hogy otthon, csak 17-10-es kiállítási arányt fújnak és, hogy 29 mp-cel a vége előtt, csak egy szimpla fórt adnak, nem kettős előnyt. Fúj. Már megint visszatartják a vidéket...Felháborító!

Matávpolo hozzászólása
2010.05.08. 20:22

Szerintem Duminak nem a lövőkezén kéne állítania( kétszer lőtt jó helyzetből egy gól egy belső kapufa a másik kettőnél már idő volt és messziről kellett elvállalnia) hanem többet kéne vállalkoznia

móka hozzászólása
móka29298
2010.05.08. 20:10

Nincs semmi gond srácok! így ki lehet kapni és ez csak az első meccs!Ezen a meccsen hiába játszunk éjfélig, a bírók akkor is kihozzák az Egert győztesnek.Persze ettől még az ötöst be lehetett volna dobni, a rendes játékidőben, illetve a végén is, de ez tudjuk hogy lutri!Semmi gond, két jó csapat játszott férfias küzdelem, kezdenek előjönni, a Dominó elleni öldöklő döntők emlékei!Ilyen játékkal, (ha fenn tudjuk tartani) meglesz az újabb bajnoki cím! Nem kell szítani a feszüétséget, ez csak egy meccs volt, egy nagyon jó csapattól kaptunk ki...De ez a csapat tavaly és tavalyelőtt is fórból indult, az első meccs után, aztán Angyalföldön pezsgőztek...Ez a Vasas idegenben még jobb, ilyen játékra Egerben nem sokan képesek! A hazai meccstől jobban tartok mint az egy hét múlva esedékestől! Csak így tovább srácok, és meglesz!!!Messze még a vége!Dumi állíts picit a lövőkézen és nem lesz gond!Gratula Hevesnek, de HAJRÁ VASAS!ANGYALFÖLD!!

matthew29297
2010.05.08. 20:07

ott leszünk, meglátod! Eger!!!

matthew29296
2010.05.08. 20:06

ne tépd a szád, a kameraállásokból egyértelműen lehetett látni, hogy azok teljes terjedelmükkel a kapuban voltak. kettő meg, hogy vonalbírók is figyelték.

Szöszke hozzászólása
2010.05.08. 20:05

Hajrá EGER a folytatásban is!!!!

aknatloz hozzászólása

Matthew! Nektek meg volt 2 érvénytelen gólotok! Kicsi góljáról annyit, hogy egy olyan társasággal néztem a meccset, melyben ült egy játékvezető és Ő nem is értette, hogy a két kommentátor és az egri vezetés mit reklamál, ugyanis szabálytalanságnak a közelében sem volt a szituáció!

Zalán hozzászólása
Zalán29293
2010.05.08. 20:00

Várom a mindig objektív egri hozzászólásokat. Főleg az utolsó másfél percben ítélt kettős előnyről, a hosszabbításban uralkodó játékvezetői felfogásról, különösképpen a személyi hibák arányos ítéletéről. De leginkább arról, illik-e a hosszabbítás utolsó fél percében előnyt adni. Gól lett. Erről szeretném hallani dr. Molnár Tamás neves játékvezetőnk véleményét is, aki ilyet még nem látott... Szép lesz a folytatás... Jön Ludas Matyi...

matthew29292
2010.05.08. 19:54

ez meg már megint a vasasegyházi-kategória... honky tonk vasas. :D

2010.05.08. 19:52

Ott nincs ha- ról beszélni belőtte a Vasas nem tudom miről beszélsz :-)

matthew29289
2010.05.08. 19:51

tavaly itt lefetyeltetek, hogy az egriek fújtattak a bíróra. nem kell sírni, kikaptatok. matávos barátomnak meg üzenem, hogy letojom a ha... kezdetű mondatait.

mendemonda hozzászólása
2010.05.08. 19:48

Amire egy kettős emberelőny, egy kontra és az utolsó támadásban kapott emberfór volt a válasz....és a hosszabbításról ne is beszéljünk...szóval jobb, ha nem emlegeted a szabálytalan gólt....kifolyt a medencéből a víz,annyira lejtett a pálya.

Matthew az kb 40 centin múlott hogy előrébb volt másrészt ha visszafújják akkor is emberelőnyben jöhetett volna a vasas

matthew29286
2010.05.08. 19:46

mint mondtam: volt egy szabálytalan gólotok!

Rolling hozzászólása
Rolling29285

Nem tudom hol vannak azok az egri hozzászólások, aki egész évben a bírókaz szidták. Elég szép hazai pályát kapott az Eger a meccsen végig. A csúcs az utolsó 6,5 perc volt. 30 mp-cel a vége előtt fór, a hosszabbítás első támadása fór, első negyed vége előtt fór, a legvége előtt fór. Mind az Eger javára, a Vasasnak csak egy támadó ítélet jött össze. Így is csak egál lett a meccs, erre nem igen lehet büszkének lenni egri részről.

Hát ezt a meccset csúnyán elcsalták a bírók az egy dolog hogy a rendes játékidő utolsó percében a vasas nem kapott jogos fórt de az hogy az eger 15 mp-el a vége előtt megkapta és a rájátszásban is kaptak még 3-at a vasas meg egyet se az érdekes

matthew29283
2010.05.08. 19:45

HAJRÁ EGER!!! Látom, rögtön beindult a vasasegyházi asszonykórus :D srácok! volt egy érvénytelen gólotok!