Felemás kezdés az Euroligában

hozzászólás, 2008.10.17.

A Honvéd nagy gólkülönbségű győzelemmel, az Eger pontvesztést jelentő döntetlennel kezdte a legjobb 16 közé jutásért folyó Euroliga-selejtezőtornát. Tudósítások, eredmények, nyilatkozatok, videók:

E csoport (Marseille)

Brescia-Panioniosz 11:8 (1:2, 3:1, 5:3, 2:2)

Marseille-Vojvodina 6:4 (1:2, 3:1,[5:3, 2:2)

Dinamo Bukarest-Koper 8:9 (3:1, 3:4, 2:2, 0:2)

F csoport (Herceg Novi)

Honvéd-Ethnikosz 24:7 (5:3, 5:0, 8:1, 6:3) G.: Szivós és Bátori 5-5, Molnár 4, Matajsz 3, Vindisch, Andrei, Borsos 2-2, Jansik

SZIVÓS MÁRTON:

Örülök, hogy megnyertük, ez volt az első meccs és az első mindig okozhat gondot. Kicsit nehezebb meccsre számítottunk, de örülök, hogy így alakult, mert nem kellett nagyon kihajtani magunkat. Holnapra kell az energia, mert a két legnehezebb ellenfelet holnapra sorsolták nekünk: 12-kor a Volgográddal kezdünk, utána ebéd, egy nagyon rövid pihenés és már mehetünk is megint az uszodába, a Herceg Novival játszunk. Nehéz nap lesz, ezért örülök annak, hogy ez a mai meccs a vártnál könnyebbre sikerült.

Volgográd-Eindhoven 16:6 (3:0, 5:1, 2:3, 6:2)

Herceg Novi-Mariupol 15:6 (4:2, 5:2, 4:2, 2:0)

G csoport (Duisburg)

Budva-Olympic Nice 18:6 (3:1, 6:4, 5:1, 4:0) (Gór-Nagy Miklós három gólt szerzett, de az egyiket tévedésből más nevéhez írták a jegyzőkönyvben)

GÓR-NAGY MIKLÓS:

A meccs első felében még döcögősebben, de a harmadik és a negyedik negyedben már határozottan és jól játszottunk. Jó volt ez a mérkőzés arra, hogy kicsit kipihenjük a belgrádi út és a Herceg Novi elleni meccs fáradalmait. Igazából holnap kezdődik számunkra a torna.

Duisburg-Sintez Kazany 8:9 (1:0, 2:2, 3:4, 2:3)

Posillipo-Jug Dubrovnik 10:17 (3:5, 4:5, 1:4, 2:3) (Varga Zsolt egy gólt lőtt)

H csoport (Eger)

Barcelona-Kassa 4:3 (1:1, 0:1 1:1 2:0)

Eger-Nagyvárad 9:9 (3:3, 2:2 1:1 3:3) G.: Varga II. Zs., Nyéki 3-3, Hárai, Feltham, Bárány, illetve Monostori 3, Zentai, Diaconu 2-2, Kádár, Baidoc

Spandau 04 Berlin-Sibenik 8:10 (2:2, 2:2, 3:3, 1:3)

2008.10.17. 13:24

Sajna véget ért kikaptunk 7-5-re! Nem baj CSAK A HONVÉD!!!

t hozzászólása
t15599
2008.10.17. 13:23

Szegéy Papeszék! Remélem nem lúgozták ki őket nagyon az oroszok./7:5 nem ide/ Küldök egy kis energiát az esti meccsre. MINDENT BELE!HAJRÁ,HAJRÁ DOMINÓ!!! HAJRÁ MAGYAROK!

Sándor hozzászólása
Sándor15598
2008.10.17. 13:22

kikapott a honvéd és ezzel pácba került

t15596
2008.10.17. 13:13

Még nem ért véget a Volvográd elleni összecsapás? HAJRÁ HONVÉD!!!

Gábor15594
2008.10.17. 12:57

Ezzel én is így vagyok! CSAK A HONVÉD!

t15593
2008.10.17. 12:55

Keresem,keresem az élő közvetítést...HAJRÁ HONVÉD!!!

szerk hozzászólása
szerk15591
2008.10.17. 09:19

Tisztelt Gábor! Nagy valószínűséggel: igen.

Gábor15589
2008.10.17. 08:00

Tisztelt Szerkesztők! Lesz élő közvetítés a mai Honvéd meccsekről? HAJRÁ MAGYAROK!!!