Németország-Magyarország - élő közvetítés

hozzászólás, 2019.01.29.

Nem vagyunk a helyszínen (nincs pénzünk utazni), szöveges élő tudósításunk forrása a a cikkünkből is elérhető élő stream. A meccs Európa Kupa/Világliga-selejtező, 20.00 órakor kezdődik Drezdában.

Európa Kupa/Világliga-selejtező

Németország-Magyarország 16:17 (1:2, 5:5, 4:4, 2:1 - 4:5) - ötméteresekkel
G.: Real 4, Strelezkíj, Stamm 3-3, Schütze, Eidner 2-2, Restovics, Preuss, ill. Vámos 4, Sedlmayer, Hárai 3-3, Manhercz K., Bátori 2-2, Erdélyi, Jansik Sz., Jansik D.

A magyar csapat két pontot kap, a német egyet. Ezzel matematikailag is biztossá vált, hogy ott leszünk az április 4-5-6-i zágrábi EK-nyolcas döntőben.

A németek lőnek elsőként.

Vége a mérkőzésnek rendes játékidőben, a németek nem tudták gólra váltani az utolsó támadásukat, így ötméteresek következnek.

Ha rendes játékidőben döntetlennel végződik a mérkőzés, ötméteresek következnek, a győztes 2, míg a vesztes 1 ponttal gazdagszik.

Német időkérés 18 másodperccel a vége előtt.

12:12 - egyenlítünk, Hárai Balázs lövi be!

Sikertelen a német támadás, 30 másodperc van hátra.

Nagy Viktor szögletre tolja a labdát, marad a hazaiaknál a labda.

1.08 van hátra.

A túloldalon rossz a beadás, labdát szereznek a németek.

12:11 - Strelezkij távolról a bal alsóba.

A kapu fölé pattan a lövésünk.

2.57 van még hátra.

11:11 - Pohl Zoltánt kiállítják, Eidner belövi.

Szünet

Kivédekeztük.

Nagy Ádám második hibája, időt kérnek a németek, 0.38 van a harmadik negyedből.

10:11 - ha egy bolt beindul..., Vámos, akciógól.

10:10 - Vámos Márton bevágja.

Reibelt előbb kiállítják, majd amikor visszatér, még mindig nálunk a labda és ötméterest kapunk róla.

10:9 - Marko Stamm ötméteresgóljával először vezetnek a németek a meccsen.

9:9 - Schütze egyenlít.

Jüngling megy ki, de az előnyt nem tudjuk kihasználni.

8:9 - Jansik Dávid kiállítása után Strelezkíj használja ki a fórt.

7:9 - Marko Stamm szépít.

6:9 - Sedlmayer - szintén akciógól, már három.

6:8 - Bátori Bence akciógóljával ismét két gól az előnyünk.

NAGYSZÜNET

Bátorit kiállítják, a németek időt kérnek, de alig van más a negyedből.

6:7 - Jansik Szilárd akciógólja.

Német Tonit kiállítják, de kivédekezzük.

6:6 - potyognak a gólok, Real két perccel a negyed vége előtt második gólját lövi.

5:6 - Hárai azonnal válaszol, akciógól!

5:5 - Schütze Szédült kiállítása után egyenlít

4:5 - Ulrich kipontozódik, a fórt Vámos Márton értékesíti.

4:4 - Real egyenlít, előtte Nagy Ádámot állították ki.

3:4 - Resovics szépít, akciógól.

A helyzet reménytelen, minden információforrás befagyva..., nyomunk mindent folyamatosan, mint süket a csengőt...

Az Ukrajna-Hollandia  meccs a harmadik negyed közepén 2:8-ra áll, az a stream működik a FINA-nál...

Két és fél perc telt el a második negyedből.

2:4 - Hárai, ez is akciógól volt. Először vezetünk két góllal.

2:3 - A következő támadásunk végén Manhercz Krisztián akciógóllal szerzi vissza a vezetést.

2:2 - Eidner emberelőnyből egyenlít

SZÜNET

1:2 - Sedlmayer
góljával ismét vezetünk. (A Fradi játékosa Zalánki Gergő betegsége miatt került az utolsó pillanatban a csapatba.)

Igen, Real volt a gólszerző, fórból. 1:1.

Másfél perccel a negyed vége előtt Erdélyit kiállítják. BIZONYOS JELEKBŐL arra következtetünk, hogy a németek egyenlítettek.

Egyenlő létszámnál időt kértünk.

0:1 - Jansik Dávid góljával szerezzük meg a vezetést. (Sem a jelzett stream, sem a FINA előfizetéses közvetítése nem működik jelenleg.)