Montenegró-Magyarország - élő közvetítés

hozzászólás, 2016.01.21.

Egy lépésre vagyunk az Eb-döntőtől és ezt a képést most kell megtenni. A meccs 20.15-kor kezdődik, az M4 képileg közvetíti, élőben, mi írt szöveget nyújtunk folyamatosan.

Az Eb-n készülő vlv-fotók minőségét a Camera Kft-nek köszönhetjük.

Canon Webáruház

A magyar csapat szombaton 16.15-kor a bronzéremért játszik a  a görögökkel.

Montenegró-Magyarország 8:5 (2:2, 2:1, 1:1, 3:1)
G.: Nikola Janovics, Ivovics 2-2, Mladan Janovics, Darko Brguljan, Drasko Brguljan, Vukcsevics, ill. Varga Dénes, Manhercz K. 2-2, Hosnyánszky

Benedek Tibor a mérkőzés után az M4-nek:

- Jó volt a védekezésünk, sokszor képtelenek voltak feltörni a zónánkat. Kihagytunk egy dupla emberelőnyt, ők lőttek lefordulásból, ez sokat számított. Sok lövésünk nem ment be. Három és fél negyedig jól küzdöttünk.

VÉGE!

Emberelőnybe kerülünk, Szcsepanovics véd.

8:5 - Ivovics megúszik a szélen és bevágja.

45 másodperc még.

Emberelőnybe kerülünk, Vámos kezéből kiszedik a labdát.

Janovics lövése fölé pattan.

Kontra a magyar csapat ellen.

2.08-al a vége előtt Benedek Tibor időt kér.

7:5 - Jár körbe a labda, beadják a kapufához, Vukcsevics lövése a kapufáról megy be.

Varga Dénes lövését védi Szcsepanovics. Visszaúszás közben ki is állítják a magyar játékost, montenegrói időkérés.

Újabb rossz passz Montenegrónál, miénk a labda!

3.08 még a mérkőzésből.

Manhercz ejtéssel próbálkozik, kapufa.

Manhercz kiveszi Ivovics kezéből a labdát.

Manhercz leválik emberéről, Szcsepanovics sarokdobásra véd. Varga Dénes lövése mellé megy.

Nagy Viktornak láthatóan fájdalmai vannak, de még marad a kapuban.

6:5 - Betett labda középre, Ivovics behúzza.

A túloldalon Gór-Nagy ejtése kapufa.

Manherczet kiállítják, Nagy Viktor fejéről a kapufára pattan a labda.

Kis Gábor szabaddobásból próbálkozik, Szcsepanovics véd.

Nagy Viktor ismét véd,ezúttal már az övé a labda.

Ivovics lövése után újabb sarokdobás.

Jokics próbálkozik, Nagy Viktor sarokdobásra véd.

5:5 - Hosnyánszky messziről brutális nagy gólt lő.

A negyedik ráúszásnál miénk a labda.

Vége a harmadik negyednek!

Varga Dumi próbálkozik kintről, Szcsepanovics kapufa segítségével hárít.

Varga Dénes lövése kapufa, Gór-Nagy megszerzi a kipattanót.

Ötmétereshez jut Montenegró. Mladan Janovics lövését a magyar kapus rátolja a kapufára.

1.15 még a negyedből.

Kontra Hárai ellen.

Nem végzi el a szabaddobást Nikola Janovics, miénk a labda.

Még egy montenegróit kiállítanak, Hosnyánszky lövése lejön a kapufáról.

Hárairól kiállítanak, Benedek Tibor időt kér 3.17-tel a negyed vége előtt.

Rossz passz Montenegrónál, miénk a labda!

Hosnyánszkyt kiállítják, időt kér a montenegrói szövetségi kapitány.

3.44 még a harmadik negyedből.

5:4 - Kis Gábor emberelőnyt harcol ki, Manhercz hatalmas gólt lő.

5:3 - Vámost kiállítják, Drasko Brguljan bevágja.

Mi is kintről próbálkozunk, a kapufáról kipattanó visszarepül hozzánk. Varga Dénes lövése kapufa, a labda Montenegróé.

Újabb lövés kintről a montenegróaiaktól, a kapufáról kipattanót visszaszerzik, a második lövés után már miénk a labda.

Hárai víz alá viszi a labdát, kontra.

Nagy Viktor véd!

Távolról próbálkozik Radovics, Nagy Viktor sarokdobásra véd.

A harmadik ráúszásnál egyszerre ér oda a két játékos, játékvezetői labda következik. A labda Montenegróé.

NAGYSZÜNET!

Megúszik egy montenegrói, próbálja átejteni Nagy Viktort, sikertelenül.

Varga Dániel lövése a kapufáról megy ki.

4:3 - Darko Brguljan a szélről belövi.

Kontra Kis Gábor ellen.

Bátori lövését sarokdobásra védi Szcsepanovics.

Radovics elől elhozzuk a labdát.

Vámos kapásból próbálkozik, kapufa, a labda a montenegrói játékosok elé pattan.

Hárairól kiállítanak, Benedek Tibor időt kér.

Az első próbálkozás a kapufáról lejön, de marad a labda a montenegrói csapatnál, a második lövés mellé megy.

3.11-gyel a negyed vége előtt kiállítás a magyar csapatban (Decker), a montenegrói szövetségi kapitány időt kér.

3:3 - Emberelőnybe kerülünk, Manhercz a szélről bevágja.

Varga Dániel visszatért a medencébe.

3:2 - Nikola Janovics nagy gólt lő.

Lövésig sem jut el a montenegrói csapat, miénk a labda.

Emberelőnybe kerülünk, Erdélyi beadja a falba Gór-Nagynak, sajnos lecsúszik a kezéről a labda.

Beúszik egy montenegrói a magyar kapu elé, de a beadás túl hosszú, elszáll a labda a kapu mellett.

Kis Gábor emberelőnyt harcol ki, Bátori lövése a blokkról megy ki.

Nagy Viktor sarokdosábra véd. Vámos labdát szerez.

Kis Gábort szerelik a montenegrói védők.

A második ráúszásnál Bátori hozza el a labdát.

Vége az első negyednek!

Nem jutunk el lövésig, Montenegróé a labda, de már csak másodpercek vannak a negyedből.

2:2 - Vámost kiállítják, majd Deckert is kiállítják, váltja egymást a két játékos, Mladan Janovics végül befejezi.

Varga Dánielt ápolják a kispadon.

Montenegrói időkérés. 1.29 még a negyedből.

Manhercz Krisztián kintről próbálkozik, mellé.

Távoli lövéssel próbálkoznak a montenegróiak, elszáll a kapu fölött a labda.

1:2 - Kis Gábor ötméterest harcol ki és Varga Dénes váltja gólra azt.

1:1 - Nikola Janovics belövi.

Varga Dánielt kiállítják, kapufa, a kipattanó a montenegróiaké, de kiegészülünk közben.

0:1 - Emberelőnybe kerül a magyar csapat, Varga Dénes pedig hatalmas gólt lő.

A túloldalon a magyar kapus is véd.

Ismét kintről próbálkozunk, a kapufáról kipattanót megszerzi Gór-Nagy, de Szcsepanovics védi a ziccert.

Kapufa, a második próbálkozást pedig bravúrral védi Nagy Viktor.

Erdélyi lő, Szcsepanovics véd, a kipattanó marad nálunk.

Kontra Montenegró ellen.

Vámos messziről próbálkozik, a montenegrói kapus ismét véd.

Nagy Viktor sarokdobásra véd, a második próbálkozás elszáll a kapu mellett.

Az első lövésünket védi Szcsepanovics.

Az első ráúszásnál a magyar csapat hozta el a labdát.

Kezdődik a mérkőzés!

Olaszország 8-6-ra nyert Horvátország ellen, így az olasz válogatott játszhat az 5. helyért

Csapatunk délelőtt a meccsnapokon szokásos laza edzést abszolválta. Mindenki harcra kész, a betegeskedők (Nagy Viktor és Erdélyi Balázs) is.

Csak a babona kedvéért jegyezzük meg, hogy a tegnap esti edzés ugyanúgy ötméteresdobások gyakorlásával zárult, mint a horvátok elleni negyedöntőt megelőző napon. Akkor nem volt szükség e különleges lövési képesség bevetésére, reméljük, most sem lesz.

Benedek Tibor mindenhol azt nyilatkozta, hogy csapatunkat jobbnak tartja Montenegrónál, de természetesen ennek a vízben kell majd előjönnie, bebizonyosodnia. Mindenesetre a csapategyegység, az egymásért való küzdés mellett a szövetségi kapitány szerint szükség lesz átlagon felüli egyéni teljesítményekre is - elsősorban a kapuban, ahogy a horvátok ellen is történt, s ezt már mi tesszük hozzá.

A találkozón az olasz Severo és a lengyel Koryzna bíráskodik.

Ezúton is gratulálunk a lányoknak, akik délután magabiztos játékkal, simán, 10:5-re legyőzték Olaszországot az elődöntőben és péntek este 20.15-kor Hollandiával játszanak az aranyéremért.

A VLV MECCSELŐZETESE

A VLV EB-ALOLDALA A TELJES PROGRAMMAL, A MAGYAR CSAPAT BEMUTATÁSÁVAL, FOLYAMATOS EREDMÉNYKÖZLÉSSEL