Montenegró-Magyarország - Portugalete, 2. nap

hozzászólás, 2010.08.14.

A spanyolországi torna első napján elszenvedett vereség után Montenegró ellen kell javítania a válogatottnak. Az ellen a Montenegró ellen, amely tegnap szabályosan lemosta a pályáról a hazai válogatottat.

A találkozó 11.30-kor kezdődik.

A csapat a helyszínen van. Ömlik az eső, hideg van. Szécsi Zoltán, Török Béla és Hárai Balázs nem játszanak ma.

Az első  negyed után 2:1 az állás, a gólokat Mladjan Janovics, Ivovics, ill. magyar részről Hosnyánszky lőtték. A kapuban Nagy Viktor kezdett.

A félidőben tartja egygólos előnyét Montenegró válogatottja, 4:3 az állás. A magyar gólokat Madaras Norbert és Szivos Márton lőtték, míg a túloldalon Mladjan Janovics duplázott. Az első nyolc perchez képest javult a védekezés, volt és van esély a fordításra. Nagy Viktor marad a kapuban.

Hosnyánszky duplájára és Vámos góljára csak két montenegrói válasz érkezett ebben a negyedben, így az állás háromszor nyolc perc játék után 6:6. Hosnyánszky második gólja a negyed utolsó másodpercében, látványos csavarásból született.

A negyedik negyed közepére Montenegró háromgólos előnyre tett szert. Erre a két magyar center (Bárány Attila, Kis Gábor) egy-egy góllal tudott válaszolni. Az egyenlítés nem sikerült.

Végeredmény: Montenegró-Magyarország 9:8

Kemény Dénes fiainak egyetlen esélye maradt a szépítésre, holnap a házigazda Spanyolország ellen játszanak.

16 régi hozzászólás

szamóca hozzászólása
2010.08.14. 15:08

ez így bele-belefér, de alapból szégyen, hogy ezt legitim leírnunk, kimondanunk.

Marjay György hozzászólása
2010.08.14. 13:02

.....Románoktól vereség, Montenegrót majdnem elkapjuk..nem értem...fejben rakjatok rendet fiúk, és akkor minden rendben lesz....Hajrá!!!