Magyarország-Kanada - élő közvetítés

hozzászólás, 2008.08.18.

Az utolsó csoportmeccsünk. A győzelem kötelező - bár a csoportelsőséghez a döntetlen is elegendő. Élő közvetítésünk a Magyarország-Kanada mérkőzésról.

A meccs 4.50-kor kezdődik.

Addig is nézzük a másik csoport első mai meccsét, ahol meglepetés készülődik: a negyedik negyedben az olaszok 12:10-re vezetnek a szerbek ellen!k 13:10 után dobnak gólt a szerbek, jelenleg ennyi az állás, 2,5 perc van még hátra a meccsből.

Csirics góljával csak egy a különbség - másfél perc még.

Szerb előny - időkérés.

Kimaradt, de 52 másodpercnél labdát szereznek a szerbek. Elhal a támadás.

Vége, 13:12-re nyertek az olaszok!

Szerbia-Olaszország 12:13 (3:3, 2:3, 3:5, 4:2 )

A B csoport jelenlegi helyzete: Horvátország 6, USA 6, Szerbia 6, Németország 4, Olaszország 4 pont. Az biztos, hogy Szerbia nem lesz csoportelső, Horvátország valószínűleg nyer. Ha az USA nyer, akkor 8 pontos és csoportelső, 2. Horvátország 2. Szerbia 3. A szerbek így valószínüleg a spanyolokkal elődöntőznek. Azonban ha Németország megveri az USA-t, akkor az egész borul, mert az USA kiesik, Szerbia második...

Kezdődik a meccsünk, nem hoztuk el a labdát. Gergely védi a magyar kaput.

Graham egyedül marad a jobbszélen és belövi - 0:1.

Magyar előny, de eladjuk a labdát, Graham meg is úszik, de Kiss Gergely szerencsére utoléri.

Újabb magyar előny. Madaras belövi a rövidre - 1:1.

Molnár csavargólja - akciógól - 2:1.

Újabb Molnár-gól. Most kicsit egyedül maradt, jött a labda és nemes egyszerűséggel lőtte be - 3:1.

Kiállítás Kis Gáborról, kimarad.

Szünet

Kanada hozza el a labdát.

Kicsiről újabb fór. Madaras dobja be szépen - 4:1.

Lejár a kanadaiak támadóideje, a túloldalon Kicsről kontra.

Megúszunk, Biros már a kapu torkában, de nem veszi észre, hogy érkezik a labda. Eléri még, de a kapusba lő. A kipattanó labdát Varga Dumi a vízről, kapásból, csavarral dobja be - 5:1.

Molnár újabb csavarral próbálkozik, de ezúttal a kapus hasát találja el.

Molnárról fór, de nem dobjuk el, Biros és Molnár egymást zavarja - elveszik.

Madaras labdát szerez. Passzából Varga Dániel nagy átlövésgólt lő - 6:1.

Magyar előny, Kiss Gergely azonnal lő, de a labda a felső lécről a gólvonalra pattan.

1:54-nél újabb előny, figurát játszunk, Biros kiemelkedik, de csak pöckölni tud, nem húzni és a kapus véd.

Gergely véd.

Kásás egyéni akcióval próbálkozik, a csel be is jön, de lógnak a nyakán és a víz alól csak a kapusba tudja löbbölni.

Az utolsó másodpercben Gergely rádobja, majdnem bemegy.

Félidő.

Kicsivel kevesebb gólt kapni és sokkal többet lőni - ez a feladat, ha belekontárkodhatunk. (Különösen a hat eddigi előnyből elért egy gól rossz mutató.)

Kanadai labdaelhozatal megint.

Kiss Gergely szabaddobásból lő - kapufa. Feltham elé későn érkezik a blokk, belövi Gergely feje fölött - 6:2.

Varga Dánielt kiállítják - kanadai időkérés. Feltham kapufájával ér véget a fór.

Varga Dumi éles szögből leadott lövését védik.

Biros labdát szerez.

Kiss Gergely a center helyére egyedül érkező Biros kezére varázsolja a labdát, gyönyörű gól - 7:2.

Előbb kontra ellenünk, majd kiállítás tőlünk. Az első lövés kapufa, a kipattanót rálövik, Gergely véd.

Túlcifrázunk egy ziccert, megúsznak a kanadaiak és Graham belövi - 7:3.

Magyar előny - két lövésünket is blokkolják, kimarad.

Szünet.

Megint elhozzák a kanadaiak. Gergely véd.

Molnár szép passzt kap, ötméteres. Hosnyánszky belövi - 8:3.

Kásás nagyon nagy gólt lő messziről - 9:3.

Kiss Gergely újabb kapufája.

Kicsiről fór, a lövés fölé megy.

Kiss Gergely nagy gólja - 10:3.

Kivédekezünk egy hátrányt, majd Gergely gyenge lövést véd.

Biros a kapus hóna alatt talál be a balszélről - 11:3.

Kevesebb mint három perc.

Megúszunk, Kásás-Madaras-Kásás - szépen értékesített ziccer - 12:3.

Kiss Gergely kimegy, időkérés. Kivédekeztük.

VÉGE!

Magyarország az A csoport győzteseként a legjobb négy közé került.

Magyarország-Kanada 12:3 (3:1, 3:0, 1:2, 5:0) G.: Biros, Kásás, Madaras, Molnár 2-2, Hosnyánszky, Kiss Gergely, Varga Dániel, Varga Dénes, illetve Graham 2 és Feltham

6 régi hozzászólás

puki hozzászólása
puki13428
2008.08.19. 22:56

köszönet a közvetítésért!!!!:P ég és föld!

Vitya hozzászólása
Vitya13322
2008.08.18. 06:14

Azért kíváncsi lennék, hogy a szerbeknél ez taktika, hogy kikaptak, vagy csak simán ennyire elgyengültek... Elég vacak meccseik voltak.