Magyarország-Románia - élő közvetítés

hozzászólás, 2008.06.20.

A csütörtöki nagyváradi meccs visszavágója. A színhely a szolnoki tiszaligeti strand. A városban már napokkal ezelőtt óriási volt az érdeklődés a válogatott szereplése iránt. Az uszoda mellé pótlelátókat építettek az egész délutáni monstre program szervezői.

Élő közvetítésünk a Sport1 televízió adása alapján.

Helyszíni tudósítónk jelentése szerint az ideiglenes lelátók már fél hatra szépen megteltek.

A mai mérkőzésen nem játszik: Nagy Viktor, Gór-Nagy Miklós és Molnár Tamás.

Kásás Tamás elhozta a labdát az első ráúszásnál. Szécsi Zoltán kezd a kapuban.

1:0 - Benedek Tibor szerzi a mérkőzés első gólját.

2:0 - Kihasználjuk az első emberelőnyös helyzetünket, a gólszerző ezúttal is Benedek Tibor.

2:1 - Varga Tamás ellen ötméterest ítélnek, ám Szécsi kivédi Iosep lövését. Sarokdobással jönnek a románok, még mindig emberelőnyös helyzetben. A centerbe bedobott labdát Radu végül a hálóba húzza.

Kádárt végleg cserével ütésért kiállítják.

3:1 - Steinmetz Ádám értékesíti a második emberelőnyünket.

3:2 - Busila a tegnapihoz hasonló messzi bombával egyre csökkenti a különbséget.

4:2 - Újabb emberelőny, újabb gól. Ezúttal Biros Péter eredményes.

Kis Gábor ötméterest harcol ki, ám Hosnyánszky kihagyja.

Vége az első negyednek.

Varga Dániel elhozza a ráúszásnál a labdát.

5:2 - Varga Dénes a léc alá bombáz.

Az elmúlt percekben sok volt az úszás, ám az igazi helyzet kevés. Szécsi bravúros védéseket mutat be.

5:3 - Varga Dániel ellen ötméterest ítélnek a centeren, Georgescu ezúttal belövi.

6:3 - Emberelőnyt kapunk, Biros Péter a kapu előtt egyből megkapja a labdát és beejti.

Jobban játszunk mint tegnap, a románok fáradtnak tűnnek. Sokat cserélnek és mivel a negyedben kevés gól volt, így sokszor majdnem lejárt a támadóidejük, mire a cserejátékos felúszott.

Nagyszünet.

Ismét mi vezethetjük a negyed első támadását, ezúttal Biros hozta el a ráúszásnál a labdát. Mostantól Gergely István a kapuban.

7:3 - Benedek a kapu előtt ötméterest harcol ki, újból Hosnyánszky próbálkozik és ezúttal biztosan értékesíti.

7:4 - Emberelőnyt kapnak a románok, Busila lövése megpattan egy kézen, Gergely nem védhette.

8:4 - Kásás emberelőnyt harcol ki, gyönyörű játék után közvetlenül a kapu elől be is lövi.

Román időkérés, miután emberelőnyt ítélnek számukra. Kivédekezzük.

9:4 - Steinmetz Ádámról kiállítás, Kásás lövését először blokkolják, ám Kiss Gergely kegyetlenül belövi.

9:5 - Busila megint messziről lő nagyon nagy gólt.

Vége a harmadik negyednek.

Birosnak most nem sikerült ráúszásnál elhozni a labdát. Georgescu egy karcsapásnyival gyorsabb volt.

9:6 - Varga II Zsolt kiállítását kivédekezzük, ám mielőtt felállnánk a román játékos belövi.

Madarast kiállítják, de ezúttal a gól elmarad.

10:6 - Lefordulunk, Varga Tamás bebombázza.

Steinmetz Ádámot kiállítják, újabb román időkérés. Ezt is kivédekezzük.

11:6 - Emberelőnyt kapunk, sokat járatjuk a ladbát, gyönyörű figura végén Kiss Gergely a gólszerző.

12:6 - Varga Tamás értékesíti az újabb ötméterest.

Egy perccel a vége előtt Varga Tamást kiállítják, ám ezt is kivédekezzük.

Vége!

23 régi hozzászólás

Imola hozzászólása
Imola9256
2008.06.20. 21:24

Szép volt fiúk!Jobb meccs volt mint a tegnapi!:D Továbbra is Hajrá Magyarok!

ed hozzászólása
ed9255
2008.06.20. 20:50

how are they playing? who will be the right handers on the team?--centers?

2008.06.20. 19:07

Szívből örülök,hogy a felkészülés ezen szakaszában is jól játszanak a fiúk! Csak így tovább Pekingig!!! HAJRÁ MAGYAROK! Köszönöm a vlv precíz közvetítését.

2008.06.20. 19:00

Szurkolok Gergelynek, hogy ma csak fele annyi gólt kapjon, mint tegnap. /Madaras gól?/

t9248
2008.06.20. 18:56

A Busilára senki nem figyel? Ejnye!

t9247
2008.06.20. 18:55

Ó! Ez már közönség szórakoztató is. Kivédekezett emberelőőőny! Trallala.Tetszik a mai meccs! HAJRÁ MAGYAROK!

t9246
2008.06.20. 18:50

Kásás gól kipipálva. Madaras gólra vágyom.

t9245
2008.06.20. 18:49

Szécsinek grat.! Összesen három gólt kapott!

t9244
2008.06.20. 18:46

Azért ez a 7:3 sokkal biztatóbb, mint a tegnapi 8:6, 8:7,stb.

t9243
2008.06.20. 18:38

Madaras gólra vágyom.

t9242

Nyilván szomorúak is a románok nem csak "fáradtak". régen voltak olyan közel a magyarokkal ikszelni, mint tegnap.

t9241
2008.06.20. 18:34

Megvan a Biros kettes is. Pompás!

t9240
2008.06.20. 18:32

Szécsi az egyik kedvencem! Ő már formában van? Vagy ő mindig formában van? Ez lehetetlen nem?

t9239
2008.06.20. 18:25

Milyen jók vagyunk ráúszásnál!

t9238
2008.06.20. 18:23

Hosi, Hosi! így "csak" 6 gól születik ma az első negyedben a tegnapi 7 helyett! Nahá, nahát!-:)