Németország-Magyarország - élő közvetítés

hozzászólás, 2018.07.20.

Az Eb csoportkörének utolsó fordulója. A tét a csoportunk második helye. A találkozó 12.30-kor kezdődik, az M4 Sport közvetíti, nálunk a megszokott szöveges élő tudósítás olvasható.

Németország-Magyarország (1:0, 0:1, 2:2, 1:1)
G.: Real 3, Stamm, ill. Zalánki, Bedő, Bátori, Pohl

Csapatunk vasárnap 17.00 órakor száll vízbe. A legjobb nyolc közé jutásért - a mai további eredményektől függően - valószínűleg Hollandia lesz az ellenfél.

VÉGE!

Vogel Soma véd.

43 másodperc van hátra.

Real lövését szögletre tolja Vogel Soma.

Vogel Soma véd a túloldalon.

Schenkel védi Zalánki kísérletét.

2.12 van hátra a mérkőzésből.

Märcz Tamás időt kér.

A németek pattintott lövése kapufa.

Kapufát lőnek a németek, majd kontrát ítélnek ellenünk, Németh Zolt piros lapot kap.

4:4 - Pohl Zoltán első találatát szerzi az Európa-bajnokságon.

Vogel Soma védi Stamm kísérletét. Jansik Dávidot kiállítják, Eidner a felső lécet találja el.

4.16 van hátra a mérkőzésből.

Német időkérés.

Visszaúszásnál kiállítják Kovács Gergőt.

Emberelőnybe kerülünk, Zalánki lövése kimarad, de távobbra is mi támadunk. Újabb emberelőnyt harcolunk ki, Angyal Dániel lövését védi Schenkel.

4:3 - Stamm a rövidbe pattint.

Kovács Gergő lövése kapufa.

Pohl Zoltánt kiállítják. Stamm elhajol a blokkunk mellett és az oldalhálót találja el.

A németek nyerik az utolsó ráúszást.

Vége a harmadik negyednek!

Märcz Tamás sárga lapot kap.

Mezei Tamás lövése kapufa, Angyal megszerzi a labdát, de az ő próbálkozása is kimarad.

Real távoli ejtését fogja meg Vogel Soma.

Schenkel a kapufa segítségével védi Zalánki Gergő lövését.

Vogel Soma bravúrosan véd.

1.41 van hátra a negyedből.

Vámos Márton is második kiállítását gyűjti be. Időt kérnek a németek.

Kovács Gergő Schenkelbe lövi a labdát.

Vogel ismét véd.

Angyal Dániel kapufát lő.

Vogel Soma szögletre tolja Real kísérletét. Zalánki Gergőt kiállítják, Vogel megfogja Preuss lövését.

3.56 van hátra a negyedből.

Emberelőnyben támadunk, Zech kipontozódik, Angyal próbálkozása pontatlan.

3:3 - Bedő Krisztiánt másodjára küldik ki, Vogel Soma egy blokkon megpattanó lövést véd. Marad a németeknél a labda, Real lövése most is megakad a blokkon, de ezúttal bepattan a kapunkba.

Kontrát fújnak ellenünk.

Pontatlan a németek támadása.

2:3 - Emberelőnyben támadhatunk, Bátori Bence a blokk mellett a rövid felsőbe pattintja.

2:2 - Ötméterest ítélnek Jansik Dávid ellen, Real pedig nem hibázza el a büntetőt.

1:2 - Bedő Krisztián a hosszúba laposba talál be.

Manhercz Krisztián nyeri a ráúszást.

NAGYSZÜNET!

Vámos Mártont kiállítják, de ismét csak másodpercek vannak hátra a negyedből, így ugyanaz a helyzet, mint az első negyed végén: ha a németek hozzák el a labdát, akkor emberelőnyben kezdhetik a harmadik negyedet.

Bedő Krisztián csavarját fogja meg Schenkel.

Vogel Soma szögletre véd.

Kontra ellenünk.

Vogel Soma Marko Stamm távoli lövését védi.

Emberelőnybe kerülünk, Zech második hibája. Bátori Bence lövését védi Schenkel.

Preuss lövését védi Vogel Soma, a kipattanó a németeké, Jügling lövése mellé megy.

4 perc van hátra a negyedből.

Vámos Márton lövését Real blokkolja, de marad nálunk a labda. Rossz a beadás, Mezeit szerelik.

Rossz a beadás, Angyal Dániel labdát szerez.

1:1 - Zalánki Gergő Schenkel hóna alatt a rövidbe pattint.

Bedő Krisztiánt kiállítják, Vogel Soma véd.

Jansik Dávid próbálkozását védi Schenke.

Real kísérlete pontatlan.

Zalánki Gergő lövése most is kapufa, és ezúttal is kifelé pattan a felső lécről a labda.

Rossz a németek passza, Zalánki Gergő megszerzi a labdát.

Időt kérnek a németek, akik ezután emberelőnyben támadhatnak.

A németek nyerik az első ráúszást.

Vége az első negyednek!

Real távoli lövését szögletre tolja Vogel Soma. Bátori Bencét kiküldik, de már csak 2 másodperc van hátra a negyedből, így ha az előző ráúszást a németek nyerik, emberhátrányban kezdjük az első támadást.

Angyal Dániel kísérletét védi Schenkel.

Vogel Soma labdát szerez.

Zalánki Gergő lövése kapufa.

Mezei Tamás blokkol a túloldalon.

Ötméterest kapunk Mezei Tamásról. Bátori Bence lövését védi Schenkel.

Stamm fölé lő.

Pohl Zoltán lövését védi Schenkel.

Sorcsere van nálunk, egyedül Vámos Márton marad bent.

1:0 - Real betalál.

Vámos Márton pattint, a kapus szögletre véd. Júngling labdát szerez.

Real kísérletét védi Vogel Soma.

Real labdát szerez.

Fölé megy a lövésünk.

Jó a védekezésünk, újra mi támadhatunk.

Bedő Krisztián ellen kontra.

Vogel Soma kezd a kapunkban.

​Elhozzuk a labdát, de sikertelen az első támadásunk.

A mérkőzéseken és az edzéseken készülő vlv-fotók minőségét a Camera Kft-nek köszönhetjük.

Canon Webáruház

A szokatlan meccsidőpont miatt a korábbi bioritmus módosulásának megfelelve kezdte a napot a csapat. Természetesen edzés nem volt délelőtt és az étkezés időpontját is a korai meccskezdés határozta meg.

A VLV EB-ALOLDALA

Női válogatottunk csütörtökön egy góllal legyőzte az oroszokat és ezzel negyedöntős.

Oroszország-Magyarország 7:8 (2:4, 2:2, 1:0, 2:2)
G.: Ivanova 2, Karimova, Gorbunova, Szimanovics, Tyimofejeva, Serzantova, ill. Gyöngyössy 2, Szilágyi, Gurisatti, Illés, Keszthelyi, Csabai, Garda

A németekkel nemrég játszottunk, hazai pályájukon, a duisburgi nemzetközi felkészülési torna utolsó napján győztük le őket: