Domino-BHSE-OSC: 20-7

hozzászólás, 2007.03.04.

A soron következő bajnokiját is simán nyerte a címvédő Honvéd. Biros Péter hosszú sérülés után 2 góllal tért vissza.

Orvosi jelentés: hosszú kihagyás után ma végre újra játszott Biros Péter (lőtt is két gólt), ellenben Fodor Rajmund és Hárai Balázs nem túl sokat beszélgettek ma a parton. Rajminak még mindig próblémái vannak a hangjával, míg Pufinak most a füle rossz.

A meccs három büntetővel indult: Kiss Gergő nem, Hangody viszont belőtte. Erre Benedek Tibor válaszolt újabb ötméteresből, majd fél perccel később ismét Benedek szerzett gólt. Ezútán egy ide, egy oda alapon kommunikáltak a felek, Bánhidy góljára Benedek, Petik góljára Kovács Olivér válaszolt. Első negyed: 4-3.

A labdatartó nem müködőtt (biztos már téli álmot alszik...), így a part mentén szerzett labdát a ráúszásnál ismét Szivós Márton. Túl sok örömük nem volt a vendégeknek ebben a negyedben, egy perccel a negyed kezdete után beindultak a mieink, és sorra-sorra szorták a gólokat. Névszerint Székely, Paján, Bárány, Biros (!!), Bárány, Szivós. Félidőben: 10-3.

Térfélcserét követően sem nagyon változott a játék képe, az OSC sokszor pontatlanul játszva eladta a labdát. A negyed első gólját ismét Székely Bulcsú szerezte, majd Molnár Tamás, Benedek és a másik centerünk, Bárány Attila is betalált. A vendégek részéről csak Takács Attila volt eredményes. Harmadik negyed: 14-5.

A záró felvonás a már megszokott koreográfiával indult: Székely Bulcsú gólt szerzett (Kell nekünk a Csucsu!!). Majd Kiss Gergő lőtt két gólt (az egyiket ötméteresből), közte Bánhidy is újra betalált. Ibolya góljára három hazai találat volt a válasz (Szivós, Cseh, Biros), ami egyben a mérkőzés végeredményét is jelentette. Végeredmény: 20-7.

Marci két gólt szerzett, az elsőt ötméteresből a második negyedben; a másodikat ilyen kicsit megúszás féléből (vagy mi...) a negyedik negyedben. Kb. ma is három negyedet játszott. (És ma egyszer sem állították ki!!!)

Domino-BHSE-OSC: 20-7 (4-3, 6-0, 4-2, 6-2)