Eger-OSC - élő közvetítés

hozzászólás, 2015.02.21.

Dobogósok összecsapása - hét tavalyi egri bajnokkal, akik most az ellenfél csapatában szállnak vízbe.

Eger-OSC 4:5 (0:0, 3:1, 0:2, 1:2)
G.: Cuckovics, Hárai, Hosnyánszky, Szivós, ill. Bátori 2, Kovács G., Drasko Brguljan, Gór-Nagy

Már csak három másodperc maradt, amikor időt kér az Eger.

Bátori labdáját Csuk blokkolja.

Graham lövése után az OSC jöhet szöglettel. Kezdődik az utolsó perc.

Hárairól Bundschuhot kiállítják - Csuk elhibázza, Gór-Nagy blokkoló kezén irányt változtat a labda és Bisztritsányi nagyot véd.

4:5 - időkérés után Gór-Nagy belövi, először vezet az OSC.

Angyalt kiállítják, ezzel kipontozódott. Két és fél perc van még hátra.

Brguljan ma elemében van, újabb lövése után szöglet.

Bedő ellen kontra.

4:4 - Fordul az OSC és Drasko Brguljan akciógólt lő.

Bisztritsányi labdát szerez.

Juhász Zsolt lövését védi a hazai kapus.

4:3
- Hárairól kiállítják Gór-Nagyot és Szivós bevágja a labdát.

Vapenszki labdát szerez, de mire felúszik az Eger, kontrát fújnak Hosnyánszky ellen. Ezt az érzést pár másodperc múlva Kayes is megismeri.

Kovács Gábor lövését szögletre védi Mitrovics.

Hegedüs blokkol és a labda a vendégeké.

Biros szerel, majd Hárairól kiállítják Bundschuhot.

Graham harmadik labdaelhozatala - neki azért ez hazai pálya...

Szivós lövését védi Bisztro.

Időt kér az Eger.

Egy támadásnyi idő maradt még.

3:3 - Kayes kiállítást harcol ki. Időkérés után Bátori értékesíti a fórt.

Bedő akciózik centerben, Bisztritsányi hárít.

Bedő labdát szerez. Másfél perc még a szünetig.

Angyal lövését védi Bisztritsányi.

Gór-Nagy szerel, a túloldalon Szivós védekezik jól, így megint ide-oda úszhatnak a fiúk.

3:2 - Bátori fordulás után akciógóllal zárkóztatja a vendégeket.

Hazai előny, Kayes ment ki, de Drasko Brguljan elcsíp egy passzt.

Ismét fel-le úsznak a csapatok, különösebb eredmény nélkül. Hátom perc telt el a negyedből.

Bátori labdáját szögletre tolja Mitrovics.

Csuk lövése sem megy be, a tőloldalon Salamon próbálkozik sikertelenül, de Brguljan megszerzi a kipattanót, továbbra is az OSC támadhat.

Újból Graham hozza el a labdát. Drasko Brguljan rossz lövése után a hazaiak jöhetnek.

FÉLIDŐ

Kayes lő - Mitrovics véd.

Időt kér az OSC, fél perc még a térfélcseréig.

Hárai centerből leadott lövése sikertelen.

3:1 - Kovács Gábor akciógóllal szépít.

Szivós lövését védi Bisztrisányi.

3:0 - Hosnyánszky könyörtelen.

Bedő Krisztián most Decker Ádám rövid pihenéséről gondoskodik, a fór megjátszása előtt időkérés.

Cuckovicsot kiállítják, Bátori lövését védi a kapus.

A negyed felénél járunk.

2:0 - Hárai megúszik és biztosan értékesíti a ziccert.

Kovács Gábor szerel - miként a túloldalon Cuckovics is.

Hosnyánszky labdát szerez.

1:0 - Bedő fórt harcol ki, válogatottbeli társa, Gór-Nagy Miklós a szenvedő fél. Az emberelőny már majdnem lejár, amikor Cuckovics értékesíti.

Graham nyeri a második ráúszást. Gyorsan előnyhöz jutnak a vendégek, Angyalt küldték ki, de ezután Salamon labdáját védi a szerb kapus, Mitrovics.

Kayes lövését védi Mitrovics, az utolsó másodpercben Szivós még messziről rádobja - esélytelen.

Szivóst küldik ki Decker Ádámról, ez az első fór a meccssen.

Graham labdaszerzésével meghiúsul a hazai támadás.

Labdát szerez az Eger és egy perc lehet még hátra szünetig, amikor Dabrowski Norbert kikéri idejét.

Fel-le úsznak a csapatok, de egyelőre minden próbálkozás eredménytelen, ez nem lesz sokgólos meccs. Másfél perc van még az első negyedből.

Előbb Cuckovics, majd Szivós lő egri részről, de nincs meg az első gól a meccsen.

Bundschuh lövése után a vendégek szöglethez jutnak, de Milos Csuk labdát szerez.

A túloldalon Szivós próbálkozik, sikertelenül.

Gór-Nagy lövését védi Mitrovics.

Drasko Brguljan nyeri az első ráúszást.

Kezdődik a meccs!

Egész szépen megteltek a lelátók, amikor a csapatok felsorakoztak a bemutatáshoz. Hja, azért mégiscsak a világ legjobb bajnokságának szuperrangadóján vagyunk.

A vendégeket néhány szurkoló is elkísérte, így nem üres a vendégszektor.

A 19.órakor kezdődő találkozóról nincs élő tévéközvetítés.