Szeged-Partizan Belgrád - élő közvetítés

hozzászólás, 2012.11.14.

Harmadszor játszik a Szeged a Bajnokok Ligája csoportkörében. Ha legyőzi a Partizant, akkor átveszi a csoportban a vezetést.

(Az Eger 11:8-ra kikapott a Vouliagmenitől.)

SZEGED-PARTIZAN BELGRÁD 8:7

Hosszú vita után a bírók úgy ítélik meg, hogy nem volt időn túli a szerbek lövése, így hat másodpercük maradt. A centerbejátszás után Younger keményen küzdve megszerzi a labdát és ezzel VÉGE!

(Athénben Gór-Nagy emberelőnyből szépít, 7:4.)

A támadóidő utolsó másodpercében lőnek, Baksáról szöglet, hat másodperc maradt.

Szépen megjátszott akció, Dedovics belövi - 8:7. 0.59 van hátra.

Másfél perc még, amikor hátrányba kerülünk.

(A görögök már 7:3-ra vezetnek.)

Hegedüs
szabaddobás-lövésre szánja el magát, a labda egy védőt is érintve vágódik a rövid sarokba - 8:6.

Younger labdát szerez.

Vujasinovics egyenlő létszámnál időt kér. Három percen belül vagyunk.

(Újabb görög gól után Bátori szépít a másik meccsen, 6:3.)

Hazai előny, Kiss Csaba lövése mellé megy.

(Athénben 5:2-re vezetnek a görögök a harmadik negyedben.)

Most Kayes találja telibe Soro testét. Túl vagyunk az utolsó negyed felén.

Szerb támadásnál előbb kettős kiállítás (Csucskovics, aki ezzel kipontozódik és Molnár), majd csak szegedit küldenek ki, de megússzuk! Fontos volt!

Lefordulunk, de kapufa a vége.

Szivós csavar centerből - Soróba.

A szerbeké a labda.

Molnár Tamás
egyenlő létszámnál, hat méterről gólt dob - 7:6.

Török lövését Soro szögletre tolja.

Sikerül kivédekezni egy emberelőnyt.

(A görögök 4:2-re vezetnek.)

Dedovics
emberelőnyből egyenlít - 6:6.

Kunac ötméterest harcol ki, Somogyi lövése után Soro szögletre hárít.

(Bundschuh szépít, 3:2 Athénban.)

Hazai előny, jól játszottuk meg, de Kayes kezét a lövés pillanatában megütik, így fölé megy a labda.

Belgrádi fór, Ivan Rackov beteszi a kapufa mellé - 6:5.

(Athénban az első szünetben 3:1-re vezet a Vouliagmeni.)

Stefan Mitrovics
átlövése a kapuban köt ki - 6:4.

Megint a szerbek hozzák el a labdát.

(Athénban a görögök egyenlítettek, majd emberelőnyből a vezetést is megszerezték.)

FÉLIDŐ

(Közben megkezdődött az Eger fellépése Görögországban, Bundschuh góljával vezetünk.)

Dusan Mandics
emberelőnyből szépít - 6:3.

Hegedüs
labdája a vízről a felső kapufa aljára pattan és onnan a hálóba - 6:2.

Megint sikerül kivédekezni egy emberhátrányt. Két és fél perc még félidőig.

Molnár Tamás kiállítást harcol ki. A fór végén Török lő, Soro szögletre ment. Kiegészülnek a vendégek. Mi támadunk még és a végén Younger öt méterről nagy gólt lő - 5:2.

Baksa ziccert véd a hátrány végén.

Újabb belgrádi előny, Vujasinovics időt kér. Jó hír, hogy Szivós Márton visszatért.

Kiegészülnek a vendégek.

Megint egymásután két játékosunkat állítják ki, ezt is megússzuk.

Kiss Csaba
bekanyarítja a hosszúba - 4:2.

Nem tudjuk tovább növelni az előnyt a folyamatosan tartó emberfórban. Vincze Balázs időt kér.

Ismét a szerbek hozzák el a labdát.

Kapufára hulló szerb ejtéssel zárul az első negyed.

Fordulás után Molnár Tamás felső kapufás góllal érvényesíti az embertöbbletet - 3:2.

Megúszunk egy emberelőnyt, ami ugye azt jelenti, hogy két játékost állítottak ki tőlünk...

A büntetőt Juhász Zsolt magabiztosan értékesíti - 2:2.

Vukicsevicset ütésért végleg kiállítják, Somogyi arcából ömlik a vér. A Szeged négy percig emberelőnyben játszik. És ötméterest is ítélnek.

Baksa szépen lehúz egy centerlövést. Másfél perc még a negyedből.

Szép támadás végén Decker Ádám a center helyéről behúzza a labdát - 1:2.

Az első vendég-emberelőny. Már kiegészült a Szeged, amikor Nikola Dedovics rálövi, a labda egy blokkoló kezet érintve vágódik be a kapuba - 0:2.

Az ellentámadásnál Milos Vukicsevics centerben csavargólt lő - 0:1

Miénk az első fór, a lövést Soro védi, a duplázás a kapufáról pattan vissza.

Eredménytelen támadások mindkét oldalon (közben Szivós helyére Somogyi állt be).

A vendégek nyerik az első ráúszást. Baksa védi az első lövést. Közben Szivóst arcába belefejelnek, áll a játék.

A találkozót a DIGI Sport 1 televízió közvetíti. A meccs és élő közvetítésünk 18.00 órakor kezdődik. Fél órával később kezd az Eger idegenben a Vouliagmeni ellen (ezt a meccset a Sport 2 televízió adja élőben) - az eredményről folyamatosan beszámolunk.

ELŐZETESÜNK A SZERDAI KUPANAPRÓL

6 régi hozzászólás

szamóca hozzászólása
2012.11.14. 19:49

Szegednek nagy gratuláció! az igaz, hogy az Eger sem volt egy tál eper, de amit a partról műveltek...

qqcska hozzászólása
qqcska37845
2012.11.14. 19:36

ja, ja - de azért nem ártana gólt is lőni... miért csak az utolsó negyedben kezdtek el küzdeni???

2012.11.14. 19:18