hozzászólás, 2012.04.18.

Élő közvetítésünk A tét a Bajnokok Ligája négyes döntőjébe jutás.

SZEGED - MLADOST ZÁGRÁB 7:10!

Vége! A Mladost Zágráb bejutott a Final Fourba.

1 perc van hátra, ismét támadhat a Szeged, azonban ebből sem sikerül gólt szerezni. Mind a két csapat már csak a mérkőzés végét várja.

Kiss Csaba kapufára lövi, de visszapattan a szegediekhez a labda. Kiállítás, újabb kapufa.

Vincze Balázs időt kér.

7:10 - A horvátok megúsznak, Milakovics egy az egyben marad Baksával és mellette belövi.

Kiállítást ítélnek a horvátok ellen, Kiss Csaba egyből megpróbálja gólra váltani, de véd a horvát kapus, azonban a magyaroké a labda. A pattintott lövés pedig fölé megy.

A Szeged játékosai kezdik feladni, a horvátok pedig nagyon okosan játszanak. 3 perc van hátra és 4 gólra van szüksége a Szegednek a hosszabbításra. Szinte lehetetlen.

7:9 - Horvátok lenyelik a labdát, majd Vukicsevics üresre játsza magát és nem hibázik.

Kontrát fújnak Molnár Tamás ellen, innen már nagyon nehéz lesz.

7:8 - Udovicsics újra megpróbálja messziről, ezúttal esélye sincs Baksának. 4.5 perc van hátra.

Udovicsics rádobja messziről, Baksa véd, de ismét a horvátoké a labda, újraindul a támadóóra. Kevesebb mint 5 perc van hátra.

Kiállítás a túloldalon, Baksa véd, megúszásnál lemarad az egyik horvát játékos. Kiállítás középen. Younger sajnos az oldalhálót találja el.

7:7 - Egyből reagál a Szeged, Kayes minden dühét beleadva a hálóba lövi a labdát.

6:7 - Ismét Radu, ezúttal messziről. 3 gólra van szüksége a Szegednek a hosszabbításhoz.

Hegedűs elhozza a labdát a 4. ráúszásnál. Továbbra is a kétcenteres játékkal próbálkozik a Szeged. Pattintott lövés, Pavicsnak nem okoz gondot.

Vége a 3. negyednek!

Török Bélát végleg cserével kiállítják. A szeged megszerzi a labdát. Younger félpályáról megpróbálja, mert 1 másodperc van hátra a negyedből.

Újabb Pavics védés, támadhatnak a horvátok a vezetésért. Kontra Milakovics ellen. Molnár Tamást próbálják megjátszani centerben, hárman úsznak rá, a síp csendben marad.

6:6 - Center akciógól, Radu emberről rácsavarja, Baksának esélye sem volt.

Molnár Tamás újabb ötméterest harcol ki, ezúttal Juhász próbálkozik, ő is sikertelenül. Már a harmadik ötméteres marad ki. Labdajáratás a Szegednél, majd kontra.

Újabb Szeged kiállítás, Radu megpróbálja, Baksa nem engedi egyenlíteni a horvátokat.

6:5 - Egyik kiállítás már lejárt, a második is majdnem, amikor Varga Péter közelről a hálóba pofozza a labdát!

Páros kiállítás, Hinics és Varga Péter megy egy 20 másodperces pihenőre. A magyarok egy szép védekezésnek köszönhetően támadhatnak újra a vezetésért. Molnár Tamás kiállítást harcol ki. Újabb kiállítás a horvátoknál. Első lövést védi a horvát kapus.

5:5 - Kiállítás a horvátoknál, a Szeged pedig egyenlít Hegedűs góljának köszönhetően.

4:5 - Udovicsics végigúszik a labdával és a magyar játékosok között is megtalálja a módot arra, hogy gólt szerezzen.

Molnár Tamást kiállítják Udovicsicsről, Kayes azonban megakadályozza hogy a horvátok kihasználják ezt a kiállítást. Túloldalon újabb elkapkodott Szeged támadás.

Kiss Csaba messziről rálövi, azonban a kapu fölött elmegy a labda. Baksa kint kiúszik a kapuból és labdát szerez. Somogyi lövése elhal a blokkon.

4:4 - Kiállítás a Szegednél. Vukicsevicsnek beadják a középre, és nem hibázik. Baksának esélye sem volt.

A harmadik ráúszásnál ha egy picivel is, de a spanyol Mallarach ér oda korábban, a horvátoké az első támadás joga.

Nagyszünet!

4:3 - Kayes kapásból ellentmondást nem tűrően, újra a Szegednél a vezetés!

Szépen járatja a Szeged a labdát, bejátszák középre, sajnos a horvát kapus nem kegyelmez. Sarokdobás, Molnár Tamás pedig ötméterest harcol ki. Török Béla kapufát lő, második ötméterese marad ki a Szegednek. Túloldalon Baksa újabb bravúrt mutat be.

Kunacot kiállítják, megint járatja a labdát a Mladost, Baksa azonban véd! Újabb kiállítás visszaúszásnál, ezúttal a horvátoknál. Most Vincze Balázs kér időt.

Letica labdát szerez egy kisebb kavarodás után. Megpróbálják bepöcizni a centernek, aki mellé húzza. Egyből kontrát fújnak a Szeged ellen, Mallarach kapufát találja el, sarokdobás.

Szépen járatják a horvátok a labdát, Udovicsics rálő, Baksa azonban véd. Kiegészül a Szeged. Megpróbálják bejátszani centerbe, azonban a Szegedé a labda.

Horvát kiállítás, a labdát azonban nem sikerül a Szegednek a kapuig eljuttatni. Visszaúszásnál kiállítják Lehmannt, a horvát edző időt kér.

Radu ráfordul a magyar kapu előtt, Kayes azonban kiüti a kezéből a labdát.

Újabb kontra ítélet Radu ellen, majd ugyanez a horvát kapu előtt is.

3:3 - Lefordul a Szeged, Török Béla pedig kiegyenlít.

Szegedi kiállítás, addig passzolnak amíg kiegészül a magyar csapat, ejtéssel próbálkoznak, Baksának könnyű megszereznie a labdát.

Radu ellen kontrát ítélnek, támadhat a Szeged, azonban az ő támadásukat is egy kontra fújás állítja meg.

A második ráúszásnál is a Szegedé a labda, gól azonban nem született a támadásból.

Vége az első negyednek!

2:3 - Vukicsevics 4 másodperccel az első negyed vége előtt messziről rálövi, a bomba elmegy a magyar kezek mellett.

Molnár Tamás nagyszerű passzt ad Hegedűsnek, azonban a ziccert védi Pavics.

Letica trükközni próbált, azonban a magyar játékosokat nem sikerült átvernie. Túloldalon Hegedűs kerül a kapu elé, két horvát rákapaszkodik, nincs ítélet.

2:2 - Nem vezetnek sokáig a horvátok, Kayes kiállítást harcol ki és egy szép labdajáratás után ő fejezi is be a támadást. Szép gól.

1:2 - Letica hatalmas akciógólt lő középről.

Ötméteres a túloldalon is, azonban kapufa lesz a lövésből.

1:1 - Ötméterest ítélnek a Szeged ellen, Letica pedig gólra váltja azt.

Túloldalon víz alá vitt labda miatt támadhat újra a Szeged. Tesztelik a magyar játékosok a horvát kapust, aki egyelőre állja a sarat.

Kiállítás a túloldalon is, emberelőnyben a Szeged, Kunac lövése viszont a kapufáról a horvát kapushoz pattan.

Első kiállítás a Szegednél, Raduról állítanak ki. Addig passzolgatnak, míg kiegészül a magyar csapat, a lövés pedig elszáll a kapu felett.

1:0 - Kontrát ítélnek a Zágráb ellen, amely egy ziccer helyzetet teremt Varga Péternek, aki nem hibázza el.

Az első ráúszásnál a Török Béla hozza el a labdát, a Szeged vezetheti az első támadást.