Szolnok-Honvéd - élő közvetítés

hozzászólás, 2012.03.28.

A Szolnok az életéért küzd hazai pályán. A Honvéd nemrég nyert már a Tisza-partiak otthonában. Ha meg tudják ismételni, a bajnoki elődöntőbe jutnak.

A HONVÉD KETTŐS GYŐZELEMMEL BEJUTOTT A BAJNOKI ELŐDÖNTŐBE, AHOL A VASAS LESZ AZ ELLENFELE.

SZOLNOK-HONVÉD 10:11

Eldugja a labdát a Honvéd, Szivós az utolsó másodpercig megtartja a labdát.

A Honvéd játsszik az idővel, melynek végén Kovács Róbert rálövi. Decker beleér, sarokdobás. 18 másodperc.

Kontra a Szolnok ellen.

1:04 van hátra.

Salamon fontos pillanatban kilövi a bal alsó sarkot (10:11).

Pásztor fölé lövi, ráadásul időn túl.

Labdát szereznek a hazaiak, két perc még a meccsből. (rendes játékidő)

Pásztor a befejezőember, kapásból belövi a bal szélről. Felrobban az uszoda (10:10).

Előny a Szolnoknak, két és fél perc még. Cseh Sándor időt kér.

Süveges rálövi, Gergely beleér, szöglet.

Hárai ellen kontra, lefordulhatna a Szolnok, de senki sem figyel a labdára. Hazaérnek a Honvéd védők.

Pásztor zúzza rá, Gergely beleér, így lesz kapufa.

A Honvéd centerbejátszással kísérletezik, nem kap ítéletet Tóth Márton.

Négy és fél perc van hátra a rendes játékidőből.

Gergely véd a túloldalon.

Gór-Nagyra passzolják ki az előnyt, Decker odaér a rövidre, hatalmasat véd.

(A Vasas nyert Szentesen 15:9-re.)

Vad Lajos időt kér abban a pillanatban, amikor fórt kapnak.

Kis Gábor előnyt harcol ki, Marnitz bal oldalt van, onnan lövi be a hosszú felső sarokba, ez a harmadik gólja (9:10).

Süveges megúszik a jobb szélen, Gergely védi a ziccert.

Jansik rálövi, Decker nagyot véd.

A Szolnok nyeri az utolsó ráúszást, az akció végén előnybe kerülnek. Pásztor lövi rá, Kovácsot találja el.

Kovács Róbert két másodperccel a negyed vége előtt szabaddobáshoz jut, belövi! (8:10).

Süveges ejt, nem jó.

Kontra a Honvéd ellen. Egy perc a harmadik negyedből.

Lőnie kell Regősnek, Gergelynek csemege.

Kis Gábor kap centerben labdát, szerelik.

Előnyben a Honvéd, másodperc múlva dupla fór Tóth Márton addig lopja a távolságot, amíg biztos lövőhelyzetbe nem kerül, Pásztor hóna alatt berakja a rövidbe (8:9).

Hárai nem kap ítéletet a Szolnok kapuja előtt, reklamál Vad Lajossal együtt. Hárai elöl marad, így tulajdonképpen fór. Marnitz lövi be magabiztosan (8:8).

Szép beadás az üresre mozduló Gocsicsnak, aki két blokk között belövi a negyedik gólját (7:8).

A negyed közepén járunk.

Gór-Nagy kapáslövését Decker kiüti, marad a labda a vendégeknél. Utána labdát szereznek a védők.

Pásztor váratlanul lő hat-hét méterről, a labda a kapu előtt pattan a vizen, Gergely nem éri el (6:8).

Honvéd-fór, Tóth Márton passzát Szivós középről, nagy erővel belövi a bal sarokba (5:8).

Kontrafault, a Szolnok jöhet. Gergely messzire jön ki a kapujából, Szivós és Marnitz csatáját eldönti, ugyanis megszerzi a labdát.

Kovács Olivér ötméterest harcol ki, Vad Lajos és Gergely hevesen reklamálnak. Gocsics belövi (5:7).

Decker a gólvonalon szedi össze Tóth Márton szorított helyzetből kapura tett lövését.

Nyéki vagy hatról ráküldi, Gergely szögletre üti a félmagas lövést.

Szivós távoli lövését Decker hárítja.

A harmadik ráúszást is elhozzák a vendégek.

NAGYSZÜNET

Hat másodperc van a negyedből, Szivós szabaddobást lőhet. Mire a védők felocsúdnak, a labda már a hálóba pihen egy hajszálpontos és nagyon erős lövés után (4:7).

Fórt kap a Szolnok az időkérés után. Gyors passzok után Nyéki belövi (4:6).

Cseh Sándor időt kér.

Vendég emberelőny, eddig mindet belőtték. Akárcsak ezt: alaposan megmozgatják a szolnokiakat, Tóth Márton beadja a fához, Jansik behúzza. A harmadik ilyen gól (3:6).

Komlósi lövésébe Salamon blokkja beleér.

Fórt kap a Honvéd, akárcsak legutóbb, ezt is Angyal fejezi be biztos kézzel. Az assziszt ezúttal a jobb szélről jött, Kovács Róberttől (3:5).

Három perc van hátra a félidőig.

Kovács Olivér keveredik a kapu elé, Salamon szereli.

Gór-Nagy távolról gyönyörűen pattint, megint a felső lécet találja el!

Kis Gábor víz alá viszi a labdát, kontra tehát.

Gór-Nagy lövése a felső lécen csattan, majd Deckerhez is hozzáér, de nincs bent.

Gocsics akciógóljával visszajön megint közte egy (3:4).

Szivós harcol ki emberelőnyt. a figurát sikerül megjátszani, Angyal húzza be közelről a beadást (2:4).

Marnitz erőset lő, de a blokkba. Marad a labda a Szolnoknál, Süveges céloz rövid laposan, Gergely simán odaér.

Gór-Nagy már lőni készül, de közben a szolnoki kapu előtt kontra.

Kis Gábor centerben labdát kap, beforgatja az emberét, lefogják a kezét, ez is ötméteres. Pásztor kihagyja!

Gór-Nagy kapásból nagyon nagy gólt akaszt a jobb felsőbe hátulról, messziről (2:3).

A második ráúszást is a Honvédé.

Hárai éppen bírkózik a kapu előtt, nem várta a centerpasszt.

Egy perc van a negyedből, ötméterest fújnak a Szolnoknak. Gocsics belövi (2:2).

Hazai fór, Nyéki belelövi Salamon blokkjába a bal szélről.

Marnitz szúrja kapura, Gergely véd szögletre.

Hárai labdát szerez, elviszi a jobb szélen. Mátyás középen megúszik, kapja a passzt, tempózik még párat, majd belövi a ziccert (1:2).

Szivós távoli lövésébe Decker belepiszkál, így lesz kapufa.

Marnitz helyzetbe kerül, az utolsó pillanatban Jansik szereli.

Salamon Hárait akarja megjátszani, Decker jól jön ki, labdát szerez, miközben a bekk fogja Pufit.

Süveges pattint, fölé.

Szivós centerezik, Hárairól most Gocsicsot állítják ki. Salamon ejtéssel próbálkozik, a labda felső lécről pattan a Szolnokhoz.

Nyéki célozza a jobb felsőt, Gergely kitornássza. A sarokdobás után kontra.

Decker jól jön ki a kapujából, labdát szerez.

Kontra a Honvéd ellen, sőt, visszaúszáskor Gór-Nagyot kiállítják. Pásztor egyből rálövi a szélről, Gergely résen van, fogja.

Kis Gábor ötméterest harcol ki a túloldalon. Marnitz megy oda, Gergely beleér, de bemegy (1:1).

Hárairól kiállítják Komlósit, Szivós a bal szélen pár lóba és egy kiváló lövőcsel után a felső léc alá helyez (0:1).