Eger-Szolnok - élő közvetítés

hozzászólás, 2012.02.29.

A szoros élmezőny második és negyedik helyezettje találkozik, vendégsiker esetén helyet is cserélhetnek a tabellán.

EGER-SZOLNOK 8:8

Hét másodperc maradt.

A túloldalon Hosnyánszky elhajol és a hosszúba lő - 8:8.

Marnitz
26 másodperccel a vége előtt hatalmas gólt lő - 7:8.

Gárdonyi véd nagyot.

Rossz bejátszás egri részről, másfél percnél a Szolnok támadhat. Marnitz kapufát lő.

Gerritse lövésébe Gárdonyi beleér, szöglet.

Eladta az Eger, a túloldalon Süveges lő fölé.

Két és fél perc van hátra.

Gerritse megy ki, jól védekezik az Eger, Gocics lövését ismét hárítják.

Gárdonyi szögletre védi Binder lövését. Biros a kapufát találja el. Még ugyanebben a támadásban fórt kap az Eger és Biros kiegyenlít - 7:7.

Egyre izgalmasabb a meccs. Viszont mindkét oldalon sok a hiba.

Kis Gábor lövését védi Szécsi, majd Kicsit cserével végleg kiállítják. A fór kimarad.

Megint Graham hozza el, s ahogy felúsznak az egriek, Hosnyánszky ellövi, nagy gól - 6:7.

Pásztor kipontozódok, de egy rossz passz miatt már nincs idő lőni.

Egy-egy kontra a két kapu előtt.

Kis Gábor harcol ki ötméterest úgy, hogy befordul barátjával, Hosnyánszkyval a hátán. A büntetőt Gocics a felső kapufára lövi.

Nyéki kimegy, újra egyenlő a létszám, de gyorsan labdát veszt az Eger - letelik viszont a négyperces kiállítás.

Biros lövését Gárdonyi szögletre tolja.

A következő - még mindig előnyös - szolnoki támadásban Kis Gábor középről behúzza - 5:7.

Kontra az egriek ellen.

Marnitz mellé lő.

Pásztort kiállítják, így egyenlő a létszám, Gárdonyi véd.

A támadás végén Pásztor a balszélről betalál - 5:6.

A túloldalon Biros kapufát lő, a labda a vendégeké, Cseh Sándor kikéri második idejét. 4:22 van a negyedből.

Az első előnyös támadás kimarad.

Középkezdés után rögtön labdát szerez a Szolnok és fórban játszik - négy percig!

Mindenki tanácstalan. Az biztos, hogy Negran ötméterest fog dobni. Be is lövi, felsőkapufás gól - 5:5.

Percek óta áll a játék. A bírók előbb egymással beszélték meg a történteket, majd próbálják tájékoztatni a két csapat vezetőit, illetve az ellenőrrel is konzultálnak.

Semant könyöklésért végleg kiállítják, piros lappal. Gerendás a zsűrinél reklamál. Szolnoki ötméteres következik.

Az Eger időt kér, hazai előny lesz. Két perc telt el a negyedből. A fór kimarad.

Újabb szolnoki előny, két lövés is megy az egri kapura, az elsőbúl szöglet lett, a második mellé ment.

A túloldalon Nyéki megy ki, szépen megjátssza az Eger, Mezei húzza be - 5:4.

Egri labdaelhozatal. Semant a szolnoki kapu előt állítják ki. A fór kimarad.

FÉLIDŐ

Még egy előny belefér a negyedbe - a hazaiak elrontják.

Szécsi ellen ötméteres. Negrean belövi - 4:4.

Az egri előnyben Bátori lövését előbb védi Gárdonyi, majd ismételhet a fiatal játékos és biztos kézzel lövi be - 4:3.

Graham kiáll, két perc van félidőig, a Szolnok időt kér. Az előny végén Pásztor a balszélről betalál - 3:3.

Biros
megúszik Szécsi hosszú passzával, kicsit kiszorított helyzetből beljebb varázsolja magát, majd gyönyörűen beteszi Gárdonyi fölött-mellett - 3:2.

Bindert küldik ki, a fór végén Kis Gábor kényszerlövését védi Szecska.

Kis Gábor szenzációs csavarját Szécsi szögletre tolja.

Hosnyánszky
furcsa pattintott lövése utat talál a kapuba - 2:2.

Bátori lövése mellé, a túloldalon kontra Regős ellen.

Ismét a hazaiaké a labda.

Gocics lövését Szécsi hárítja.

Kimarad egy hazai előny, Biros passzát Marnitz füleli le.

Regős
egyenlő létszámnál messziről lő, a labda besurran laposan - 1:2

Három perc még az első negyedből.

Az Eger első előny Binder góljával ért véget, a labda alig vánszorgott át a gólvonalon - 1:1

Az első fór a meccsen, hosszú játék után Kovács Olivér átlő - 0:1

Azt elfelejtettem jelezni, hogy Gerendás György a szeged-meccsen kapott kiállítása miatti büntetését tölti, a hazaiak kispadján Tóth Kálmán ül.

A Szolnok kapujában Gárdonyi, egyelőre jól állja a sarat.

Fel-le úsznak a csapatok, nem történik semmi említésre méltó.