Szeged-Primorje Rijeka - élő közvetítés

hozzászólás, 2010.09.26.

A tét már csak az, hogy ki jut tovább csoportelsőként. (Úgy tudjuk, hogy a következő selejtezőcsoportok összeállításánál ennek nincs jelentősége.)

Tudósításunk a Volvo Autó Hungária Kft. támogatásával készült.

A találkozó 12 órakor kezdődik, előtte belenézünk a Nagyvárad-Montpellier meccsbe. Itt sincs igazi tét, mindkét csapat folytathatja a LEN Kupában.

Az első gól a második negyedben esett. Félidőben 3:1-re vezet a Nagyvárad. Nem egy gólzáporos meccs, de legalább az eső nem esik.

Beindultak a fiúk, az utolsó szünetben 5:3 a Nagyváradnak. A franciák jól tartják magukat, Jasu pedig ziccereket hárít.

A "főmeccs" szereplői a két kapu mögött figyelik a játékot.

Itt a bombameglepetés: a Montpellier 6:5-re nyert és ezzel megszerezte a csoport harmaik

helyét. Jászberényi tartotta végig meccsben a franciákat, majd a negyedik negyedben valahogy sikerült három gólt begyűrniük (s egyet sem kaptak)

(Megvan a Jasu-interjú. A videóban nem mondta el, de utána igen, hogy a mókás francia fiúk aquaparki csúszdázással és sörözéssel készültek a meccsre.)

Lezajlott a bemutatás, a játékosok ki sem jöttek a vízből, ugyanis esik az eső.

Barac-kapufa az első esemény. Ezután horvát előny, Baksa óriásit véd.

A következő fórt azonban Varga Dénes belövi - 0:1.

Az első hazai előny is góllal ér véget - Kiss Csaba - 1:1.

Újabb előnygól, Paskvalin a gólszerző - 1:2.

Mindkét csapat kihagyja az emberelőnyeit.

Szünet.

Varga Dénes hozza el a labdát.

Varga Péter hharcol ki ötméterest, Molnár Tamás belövi - 2:2.

Baksa véd. Kimaradt hazai előny.

Varga Pepe újra ötméterest harcol ki, Papesz most a kapufát találja el.

Barac lövését bravúrral védi Baksa.

Horvát fór. Időkérés után Glavan középről behúzza - 2:3.

Kayes centerezés után gyönyörű gólt lő - 3:3.

FÉLIDŐ.

Török Béla legyőzi Varga Dumit a ráúszásban.

Kimarad egy hazai fór.

Újabb előny következik, előtte időt kér Kásás Zoltán.

A fórt Vindisch Ferenc középről belövi. 4:3.

Garcia megúszik és be is lövi - 4:4. A negyed felénél vagyunk.

Horvát előny marad ki.

Újabb.

Még egy.

Szünet.

Kimaradt horvát fór...

Horvát előny, Baksa véd.

Megint horvát előny, Varga Dániel azonnal belövi - 4:5.

Hazai előny, Kiss Csaba középről átlő - 5:5.

Kontra, majd kiállítás a Szeged ellen. Baksa véd!

A következő támadás végén Varga Dénes betalál - 5:6. 1.10 van még.

Fórt kap a Szeged. Időkérés. 0.52 van hátra. Döntetlennél a magyar csapat lenne csoportelső.

Az előny kimarad.

Dráma a végén! Varga Dani a saját kapuja előtt, az ötméteres bójával egy vonalban félcsavarral ráemeli, mert  jön a dudasszó. Bemegy - 5:7.

Szeged-Primorje Rijeka 5:7