Jadran Herceg Novi-Primorac Kotor - élő közvetítés

hozzászólás, 2010.03.24.

Az Euroliga negyeddöntője, közvetítésünk a montenegrói televízió adása alapján.

A Primorac hozza el a labdát, de az első támadás végén a centert szerelik.

Az első helyzetet a Primorac hagyja ki, Pavlovics ziccerben fejbe lövi a hazaiak kapusát.

Az első előny a Herceg Novié és Ivovics a kapus szeme közé lövi, bombaerővel - 1:0.

Nikola Janovics félcsavarja centerből - 2:0. Alig léptük túl az első negyed felét.

Megvan az első Primorac-előny. Mindkét magyar a vízben, jár körbe a labda, végül Azevedo lövi be balról. Kellett! 2:1

Steinmetz ellen kontra - pedig már ziccer volt.

Radics (Primorac) gyenge ejtést véd.

Steinmetz Ádi befordul - ötméteres! Kiss Gergely elküldi a kapust, majd a másik oldalra bevágja - 2:2. Felhangzik a Kiss-Kiss-Gergeli!

Nikola Janovics elég messziről talál be, (bal)szerencsés gól volt - 3:2.

Steinmetz megkapja a labdát, megfordul és óriási gólt lő!! 3:3 - A második magyar gól - mondja a riporter örömittas hangon és értjük!!!

Jokics lövését védi Radics és a kapufa, de a kipattanóra Zlokovics reagál elsőként - bepöcköli. 4:3

Szünet.

(Egerben egy óra van még a meccsig és kollégánk a helyszínről jelentette, hogy megteltek a lelátók.)

A hazaiak hozzák el a labdát, de az első támadás eredménytelen. A túloldalon kontra.

Pavlovics ötméterest harcol ki. A hazaiak edzője sárga lapot kap, mert vehemensen reklamálja, hogy a center befordulás közben víz alá vitte a labdát. A büntetőt Azevedo értékesíti - 4:4.

Zlokovics bedobja, de visszafújják, mert már előtte kiállítást ítéltek. A hátrányt kivédekezi a Kotor.

Gyönyörű kontratámadás, Draskovics a jobbszélről átteszi a másik kapufához, Azevedo lövi be - 4:5.

A második negyed felénél vagyunk.

Kiss Gergely váratlanul lő, a kapus kicsit elnézi, nagy gól! 4:6

Újabb hazai előny marad ki.

A túloldalon Trajkovics lő - ez is bemegy! 4:7 - lehet, hogy a Primorac egyetlen negyed alatt eldönti a meccset és a továbbjutást? Fenomenálno - mondja a riporter.

A csapatkapitány Milics előtt nincs ember, szépen be is lövi a bal sarokba, hihetetlen - 4:8.

Két perc van még félidőig.

Ivovics nagy gólt lő messziről - 5:8.

NAGYSZÜNET

5:1-re nyerte ezt a negyedet a Primorac!

A közeli képen azt látjuk, hogy Steinmetz Ádám orrából dől a vér. A nagyszünet alatt végig ápolják, de úgy tűnik, nincs komoly baj. Egyébként Ivovics vágott be neki egyet a negyed utolsó másodpercében.

A Primorac hozza el a labdát és előnyhöz is jut.

Pavlovics a kapufánál húzza be - 5:9.

Nikola Janovics távoli lövése utat talál a kapuba - 6:9.

Lefordul a Herceg Novi, Ivovics is a harmadik gólját lövi - 7:9.

Izgi lett a meccs.

Jokicsot küldik ki, Setka jobbkézzel lövi be a jobbszélről - 7:10.

A negyed felénél vagyunk.

Zlokovics ötméterest harcol ki. Nikola Janovics a negyedik gólját lövi - 8:10.

Darko Brguljan erősen potyaízű gólt lő messziről - 8:11.

Ha jól láttuk, Ivovics Biros-féle csavart ejtéssel próbálkozott(!), a labda nem ment el a kapuig... Nem olyan könnyű ez.

Fordulásnál kiállítás és Darko Brguljan a kapus fejét használja mandinernek - 8:12.

Zlokovics befordul, ötméteres. A büntető kimarad, kapufa.

Vendég-előny, Setka beteszi középre, Petrovics pöcköl - 8:13.

Szünet.

A Primorac nyeri az utolsó ráúszást.

Kiss Gergely óriási labdát ad Setkának, aki be is teszi - 8:14. A közönség egyre csendesebb...

Jokics furcsán becsavarja - 9:14.

Ivovicsot küldik ki, a Kotor-előny kimarad, de már csak öt perc van hátra.