Vasas-Partizan Belgrád - élő közvetítés

hozzászólás, 2008.12.13.

Euroliga-csoportmérkőzés. Élő közvetítésünk a Komjádi uszodából a csoport rangadójáról, amelyen az első forduló két győztese csap össze.

A találkozó 18.00 órakor kezdődik.

Az első ráúszásnál a Vasas hozza el a labdát.

0:1 - Steinmetz Barna kiállítását a Belgrád csapatkapitánya, Vujasinovic váltja gólra.

A Vasasnak is sikerül egy emberelőnyt kiharcolnia, azonban sajnos nem született belőle gól.

0:2 - Újabb emberelőnyt kapnak a szerbek, ezt Aleksic lövi be.

0:3 - Messziről Filipovic lő bombagólt.

Vasas egyelőre sok hibával játszik, sokszor kapuralövésig sem jutunk el.

1:3 - Varga Dénes gyönyörű csavart gólja a mérkőzés első Vasas találata.

Újabb kiállítást kapnak a szerbek, azonban már csak 7 másodperc maradt hátra a negyedből. Nagy Viktor véd!

Vége az első negyednek!

A második negyed elején sajnos nem sikerült a ráúszásnál elhozni a labdát.

Varga Dénes lövését védi a kapus, a bírók sarokdobás helyett a szerbeknek adják a labdát.

2:3 - Kiállítást kapunk, Kovács Robert kap egy nagy pofont, azonban a bírók nem fújnak semmit. Lejár a kiállítás, Tóth Márton közelről bepöcköli a labdát.

Újabb emberelőnyt kapnak a szerbek, Nagy Viktor véd.

Varga Dániel megúszik, de sajnos három szerb a nyomában és nem sikerül kapura lőnie.

Emberelőnyt harcol ki Kis Gábor, Varga Dénes lövését azonban blokkolják.

2:4 - Kiállítás nálunk is, Vujasinovic belövi.

3:4 - Emberelőnyt kapunk, Kis Gábor pedig gólra váltja.

Tóth Mártont kiállítják, Nagy Viktor véd!

3:5 - Filipovic-ot egyedül hagyjuk, belövi.

4:5 - Újabb szerb kiállítás, Hosnyánszky Norbert az utolsó pillanatban belövi.

Varga Dánielt kiállítják, Nagy Viktor véd és a visszaúszó Varga Dániel megszerzi a labdát.

Újabb emberelőnyt kapunk, de sajnos nem tudjuk kihasználni.

Nagyszünet.

A harmadik negyed elején a ráúszásnál a Vasas hozza el a labdát.

Szerb kiállítás, Varga Dániel kapufát lő.

5:5 - Hosnyánszky Norbert messziről bombagólt lő!

6:5 - Tóth Márton centergóljával először vezet a Vasas!

Hosnyánszky Nobertet kiállítják, a szerb játékos mellé lő.

Szerb kiállítás, Kovács Robert lövése mellé megy.

Ziccer a második oldalon, de kimarad.

Újabb szerb kiállítás, Földi László időt kér.

Varga Dénes lövése sajnos a kapufáról egy szerb játékos elé pattan.

Kis Gábort és Hosnyánszky Norbertet is kiállítják, kettős emberelőnyt kapnak a szerbek, időkérés.

6:6 - A kiállítás utolsó másodpercében Vasovic belövi.

Vége a 3. negyednek.

Ráúszásnál megint sikerült elhoznunk a labdát.

6:7 - Vujasinovic szabaddobásból egyből gólt lő.

Emberelőnyt kapunk, kontrát fúj a bíró.

6:8 - Steinmetz Barnabást kiállítják, Gocic belövi.

Kiállítás a szerbeknél, passzolgatunk, a visszaúszó szerb játékos azonban labdát szerez.

Újabb kiállítás nálunk, de túl közel a szerb játékos, nálunk a labda.

Emberelőnyt kapunk, Hosnyánszky lövése a kapufáról szerb játékoshoz pattan.

7:8 - Varga Dániel első góljával újra élednek a Vasas remények. 1.52 van még hátra a meccsből.

10 másodperccel a vége előtt Kis Gábor lövése fölé száll. Egy Varga Dániel és Vujasinovic közti incidens miatt áll a játék.

Vége!

20 régi hozzászólás

macskako hozzászólása
2008.12.14. 17:27

Misu,13 ora 25. ?????????????????????????????? Nem ertelek . Mind a molnar ,mind tegnap a szerb gyerek eseteben elmaradt a jv.-k reszerol a szankcio . VASAS fan vagyok,s Robi ugye VASAS jatekos . Birom a Robit,jo jatekosnak tartom. DE : ugyanugy lazadnek ha a kis Takacsot, Vargakat ,vagy Hosit vagy akarkit utnek le. ---------------------------------------------------------- Hajra VASAS !!

elvakult macskakönek küldi Misu 69 hozzászólása
2008.12.14. 13:25

Úgy látom Te Kocács Róbert fan vagy, érdekes, hogy mindig Kovács Robit ütik le. lsd amit állandóan szajkózol, hogy Dr. Molnár Tamás és most a szerb ellenfél. Nem lehet, hogy esetleg Ő is rászolgál arra, hogy mindig Ő kapja a pofont? Más: Nagyon sajnálom a Vasast, 6:6-nál azt hittem, megfordítja a mérkőzést és behúzza a gyűzelmet, mert így az Egernek a kinti mérkőzés eredményeképpen szinte semmi esélye a továbbjutásra. A vasasnak elég ha hozza a kötelezőket és továbbjut a csoportból, míg az egri csapaton csak a csoda segíthet. Hajrá Magyarok, remélem a Domino nem ekrül össze a LEN következő fordulójában a Szegeddel. Üdv Misu

f hozzászólása
f17241
2008.12.13. 23:36

valami olyasmi volt h a Vujasinovics ujja beszorult a Dani gatyájába..szerinte de nem tudom mert amikor a Dani mnt egy métert a Vuja meg csak ment utána.

Pityu hozzászólása
Pityu17234
2008.12.13. 21:34

Azért az nagyon jó hogy Vujasinovic már nem válogatott.

vivi hozzászólása
vivi17230
2008.12.13. 20:46

Sajnos kikaptunk...de majd Belgrádban!:) Mizu sztem nem szidja Hosi a csapattársait.. Dumi,nagyon jó voltál ma is!!!

Mizu hozzászólása
Mizu17228
2008.12.13. 20:41

Hát ilyen fórmegjátszással esélye sincs a Vasasnak a Final Four-ra.... Kapkodás, ötlettelen játék, fórban óriási tanácstalanság, lassú játék, csak az akciógólokban megnyilvánuló zsenialitás és szerencse tartotta életben a csapatot. Egyébként: Hosi mindig így - meccs közben magából kikelve - szokta szidni csapattársait, vagy csak az olimpia óta kisebb benne az alázat?... Az a Vujaszinovics-hiszti mi volt a végén? Majdnem elsírta magát szegény, aztán láttam, hogy kedélyesen beszélgetnek Danival, gondoltam, meghívatta magát meccs után egy pizzára.

Pepe hozzászólása
Pepe17227

Pozitívum: Dumi gólja...libabőrös lesz az ember az ilyen megoldásoktól :) Negatívum: Az emberelőnyös helyzetek gyenge kihasználása, valamint a bírók ténykedései néha... Belgrádban mi nyerünk!!!

Pepe17226
2008.12.13. 20:38

Sajnálom fiúk! :( Kint szurkoltam az uszodában, és ha nem is nyertünk, Dumi góljáért már megérte kimenni! Hazai pálya?...Miért nem látja a bíró pár méterről, ha a kapus kivéd egy labdát, és nem csak simán kirepül érintés nélkül? Meg még sorolhatnám... De persze volt hiba a fiúk részéről is, emberelőnyös helyzeteket tessék gyakorolni!!! Belgrádban mi nyerünk! Hajrá Vasas, Angyalföld!

Lóca hozzászólása
Lóca17199
2008.12.13. 19:42

Majd Belgrádban!!! Egyébként továbbjutott a Honvéd és a Szeged. Legalább enek örüljünk, ha másnak nem lehet!

macskako  hozzászólása
2008.12.13. 19:40

Jo estet ! 1.negyed : kaosz :(( 2.negyed : ebredeztunk . 3.negyed : VEGRE vezettunk,de sajna 6-5 -os vezetesnek nem sikerult kihasznalni a lelektani pillanatot . MONDJUK : 6-5 utan kicsit a sporik +bolondultak . Az a kettos for ????????? 4. negyed : a rutin gyozott ,sajna . -------------------------------------------------------- Sporik : nagyjabol o.k. volt a tenykedesuk ,joreszt sajna MI ,azaz a VASAS rontottuk el . DE: amikor a szerb gyerek SZANDEKOSAN leutotte Kovacs Robit,akkor semmit sem fujt . Pedig ez ugye ... Hazai palyarol meg nem beszelhettunk egyaltalan . DE: nem ezen mult. Nagyon sok fontos szituban hibaztunk :((((( Azert is HAJRA VASAS !!! ----------------------------------------------------------- Sztem innentol ki lehet jelenteni,hogy a Partizan nyeri a csoportot , a VASAS es az Eger pedig a csoport 2. helyere hajt . Udv !