MK: Honvéd-OSC - élő közvetítés

hozzászólás, 2019.10.25.

Mint csütörtökön megírtuk, a két csapat MK-negyeddöntőjének első meccsét a katasztrófavédelmi hatóság döntése alapján zárt kapuk mögött rendezik meg. A találkozó 19.30-kor kezdődik, szöveges élő közvetítésünk a helyszínről:

A mérkőzésen készülő vlv-fotók minőségét a Camera Kft-nek köszönhetjük.

Canon Webáruház

VÉGE!

​Molnár Gergely rálövi, Mitrovics véd.

Tóth Mártont szerelik.

Most Vad Lajos kér időt 0.28-nál.

Molnár Gergely fölé lövésével ért véget a fór.

Jó labda Szirányinak, Manhercz Krisztián áll ki. A Honvéd időt kér.

A meccs utolsó perce következik.

Újabb Ubovics centerezés, ezúttal szerelik.

Gregor Benedek mellé lő.

Rossz centerpassz, jöhet a Honvéd.

Ubovics hibája után ötméterest lő a Honvéd. Molnár Gergely mellé lő.

2.24 van hátra a mérkőzésből.

5:14 - Erdélyi
két lövőcsel után a kapuba lő.

Egy rossz passz után újra támad az OSC.

Kontra az OSC ellen.

Prlainovics passza után Tóth Márton ziccerben, de szögletre véd a fiatal kapus.

Passz Fejősnek, Rangyelovics kiáll. Fülöp Bence éles szögből próbálja belőni, nem sikerül.

Most sikerül szerelni Ubovicsot.

Megint lejár a Honvéd támadóideje. Az utolsó negyed feléhez értünk.

5:13
- Ubovics ötméterest harcol ki, közben kapott egy nagyot az orrára. Burián Gergely értékesíti a büntetőt.

Ismét eredménytelen a Honvéd támadása.

5.06 van hátra a mérkőzésből.

5:12
- Gyors ellentámadás, Tóth Márton négy méterről belövi.

Szivós lövését védi a kapus.

Ubovics rálövi, véd a kapus, de nem adták volna meg, mert belülről lőtte el a szabaddobást.

Juhász Zsolt ejt, Mitrovics véd.

Még hat perc van a mérkőzésből.

5:11
- Ubovicsról Honvéd-előny, Erdélyi könyörtelenül lövi be balról.

Seman centerezik, az idő közben beállt Farkas Domonkos szépen véd.

Drasko Brguljant kiküldik Szivósról, lövés nélkül telik le a hazai emberelőny.

A Honvéd hozza el a labdát.

Vége a harmadik negyednek!

5:10
- Labda nélküli kiállítás, Semanról. Ügyes kombináció végén Drasko Brguljan a bal szélről (!), éles szögből lövi be.

Ismét eldobja a Honvéd a támadóidő végén a labdát.

A negyed utolsó perce következik.

Centerpassz Semannak, nem volt elég pontos, jöhet a Honvéd.

Jól védekezik a Honvéd, megszerzik a labdát, de az OSC szorosa kifog rajtuk.

2.12 van a negyedből.

5:9 - Ismét centerezéssel próbálkoznak a hazaiak, Szirányi ötméterest ér el. Simon Roland a vízre pattintva lövi be.

Erdélyi labdáját blokkolják, jöhet a Honvéd.

4:9 - Szirányi ötméterest harcol ki. Tóth Gyula lövi a büntetőt, a kapu jobb alsó sarkába lő.

Prlainovics lövi rá, a vízről fölé pattan.

Lejár a Honvéd támadóideje, a végén kiteszik oldalra.

4.03 van hátra a negyedből.

Merész András kikéri idejét.

3:9 - Kovács Gergő vágja be a jobb szélről.

Fejőst szerelik.

Labdát szerez az OSC és megúsznak. Rossz passzal elrontják.

3:8 - Drasko Brguljan két hatalmas lövőcsel után a hosszúba ejti a labdát.

Rossz passz, Ubovics csípte el a labdát.

Labda nélküli kiállítás Fejősről, azonnal visszakapja, rálövi, szöglet.

Szivós ejt, kapufa, a visszapattanó labda a Honvédé.

Fülöp Bence lövését szögletre védi Mitrovics.

3:7 - Ubovicsról újabb fórt kap az OSC, néhány passz után Rangyelovics lövi be.

Fejősnek megy be a passz centerbe, de nem tudja rálőni.

NAGYSZÜNET!

4 perccel a negyed vége előtt kiállítják Kardos Alexandert. Ez azt jelenti, hogy ha az OSC nyeri a ráúszást, akkor emberelőnyben kezdhetik a harmadik negyedet.

Passz Szirányinak, nincs ítélet.

Fórban az OSC, Lukács Ábel kiáll, kimarad a lehetőség, Erdélyi lövését blokkolják.

A negyed utolsó percében vagyunk.

3:6 - Rangyelovics lövi rá, Decker simán megfogja. Erdélyi megpróbálta a víz alól feljőve megszerezni, de ez nem sikerül. Mitrovics ellen büntető, Vad Lajos reklamál. Fülöp Bence lövi, a jobb felső sarokba.

Semanról kiküldik Fülöp Bencét, majd kontrát ítélnek Seman ellen.

2.38 van hátra a negyedből.

2:6 - Szirányi Balázs lövi be balról.

Manhercz Krisztián lő rá, kipattan a kapufáról.

Lukács Ábel lövését védi Mitrovics.

Elértük a negyed felét.

1:6 - Ubovicsról kiállítják Gregor Benedeket, Prlainovics a bal szélről lövi be.

Fejős kap jó labdát, de mire befordul, maga előtt találja Braniszlav Mitrovicsot.

1:5 - Drasko Brguljan úszik meg, közelít a kapuhoz és befelé néz, mintha passzolna. Közben meglöki előre a labdát, be a kapuba.

Szivós lövése kipattan a kapusról, újra a Honvéd támad. Rossz passz után jön az OSC.

1:4 - Már úgy tűnt, hogy elvesztette a labdát az OSC, de Ubovics visszaszerzi, és be is lövi.

1:3 - Fejős centerezik, befordul, ötméteres. Szivós belövi a kapu bal oldalába.

0:3 - Prlainovics balról, szorongatott helyzetből lövi be.

Kontra után jöhet az OSC.

0:2 - Juhászt kiküldik Prlainovicsról, Ubovicsról ötméterest ítélnek. Manhercz Krisztián lövi, a kapu jobb oldalába.

A Honvéd nyeri a ráúszást, de Szirányit szerelik elől.

Vége az első negyednek!

Elhal a hazaiak támadása.

Burián labdáját blokkolják, jöhet a Honvéd.

Molnár Gergely kapufát lő.

Megúszik az OSC, de a labda a hosszú indításnál megcsúszik a vízen, Deckeré lesz.

Fülöp Bence eldobja a támadóidő végén.

Seman elől elviszi a labdát Kevi.

Kevi Bendegúz mellé lő.

3.03 van hátra a negyedből.

0:1 - Prlainovics több lövőcsel után ívelt passzt ad Ubovicsnak, aki értékesíti a ziccert.

Jó passz Szirányinak, Drasko Brguljan kiáll. Gyorsan akarják megoldani a hazaiak, el is rontják.

Kovács Gergő blokkol, újra támadhat a hazai csapat.

Erdélyi lövi rá balról, kapufa, a Honvéd jöhet.

Fórban támadhat a Honvéd is, Kardos Alexander fölé lő.

Brguljan lövését védi Decker Attila.

Fórban támad az OSC, de Brguljan kísérlete kimarad.

Szivós lövését védi Mitrovics.

A Honvéd nyeri a ráúszást.

Kezdődhet a mérkőzés.

​Kicsit csúszik a mérkőzés, mert az egyik OSC-játékos neve nem szerepelt a nevezési listán, az elektronikus rendszerben. A zsűri hosszas tanakodás után úgy döntött, hogy a versenykiírásban nem egyértelmű, hogy kötelezően szerepeltetni kell-e egy 19 éven aluli játékost csapatonként. Végül értelmezték a szabályt, s e szerint: nem. (Az érintett 19 éven aluli.)

Négy kupanegyeddöntőt rendeznek péntek este - a visszavágók szombaton lesznek.