Magyarország-Kína - élő közvetítés

hozzászólás, 2018.06.30.

A duisburgi felkészülési torna második napja, Kína ellen javíthatunk a 18.30-kor kezdődő mérkőzésen. A képlet változatlan: tévéközvetítés és élő stream nincs, a helyszínen - az internet kezébe adva sorsunkat - készítjük a szöveges élő közvetítést.

Helyszíni tudósításaink a diapolo támogatásával készülnek

Magyarország-Kína 13:7 (3:3, 3:3, 5:0, 2:1)
G.:
Manhercz K. 4, Vadovics 3, Kovács Gergő 2, Sedlmayer, Török, Erdélyi, Német, ill. Zhang 5, N. Liang, Y. Chen

MÄRCZ TAMÁS a vlv-nek, közvetlenül a lefújás után:

- Azért szépen lassan bemelegedik a csapat ezen a tornán, az első két negyed még kellett, hogy rendezzük a sorokat, de tetszett a fiúk folyamatos, meccsen belüli javulása. Itt már voltak jó jelenetek, de azért lesz mivel foglalkozni, mert hibák is bele-belecsúsztak, különösen az első két negyedben. Mindenesetre azért ez fontos győzelem volt a németek elleni holnapi meccs előtt.

VÉGE!

Bedő Krisztián kapott még egy passzt, de már nem tudta értékesíteni.

Vogel Soma véd a túloldalon.

13:7 - Bedőnek megy a centerpassz, nehezen, de magkapja a kiállítást. Kezdődik az utolsó perc. Manhercz lövi rá balról, a kapus látszólag megfogta, de mégis bement.

Märcz Tamás időt kér.

Vogel Soma nagyot véd.

Lejár a támadóidőnk.

2.30 van hátra a mérkőzésből.

Feihu Than fölé lő.

Angyal Dániel megszerzi a centerpasszt és megpróbálja egyedül befejezni, de véd a kapus.

Bedő Krisztián befordul, ziccerbe kerül, de a kapufa élét találja el, nincs gól.

Rui Chen fölé lő.

Bedőről fór jön, rögtön visszakapja, de véd a kínai kapus.

4.44 van még hátra.

12:7 - Chufeng Zhang balról a hosszúba lő.

12:6 - Német Toni megúszott, centerpassz, és most bejön a ziccerben ejtés, nem úgy, mint az USA ellen.

Zhongxian Chen oldalhálót lő, mi jöhetünk.

Kontra után jöhetnek a kínaiak.

A végén ejtéssel próbálkoznak, Vogel Soma leszedi.

Nem jó a centerpassz Német Toninak, elveszítjük a labdát.

Vogel Soma véd, a kipattanót mellé dobják.

Jó centerpassz Bedő Krisztiánnak, rá is lövi, de véd a kínai kapus. Visszafelé Bedőt kiküldik.

Kovács Gergő elhozza a labdát.

Vége a harmadik negyednek!

Angyal Dániel behúzza a kapuba centerből, de már lejár a támadóidő.

45 másodperc van hátra a harmadik negyedből.

11:6 - Ismét emberelőnyben támadhatunk, megint visszapattan a labda a blokkról hozzánk, majd Erdélyi Balázs belövi.

Német Toni emberelőnyt harcol ki, az első lövés a kapufáról hozzánk pattan vissza, majd a második is, két magyar között megszerzi Xiao Liu és elkezd megúszni. Sikerül megakadályozni, hogy gólt lőjön. Török Béla jó blokkja után mi jövünk.

Blokkoljuk a kínaiak lövését.

2.49 van hátra a negyedből.

Pohl Zoltánt kiküldik, Petar Porobics időt kér.

10:6 - Török Béla fejezi be a fórt.

Emberelőnyben támadhatunk, Török Béla rálövi, a blokkról visszapattan, be a centerbe, Német Toni ráhúzza, a kapus szögletre véd. Német Toniról újra kiállítják a védőt, Märcz Tamás időt kér.

Lejárt a kínaiak támadóideje.

Teljes sorcsere van nálunk.

9:6 - Emberelőnyben támadunk, Shi Sha a kiállított. Manhercz rálövi, a blokkról visszajön, újra támadhatunk. Manhercz Krisztián lő, lóba nélkül, kicsit váratlanul, be is megy.

Vogel Soma véd a kapunkban.

Angyal Dániel lövését blokkolják.

Kikényszerített lövés után miénk a labda.

8:6 - Manhercz Krisztián két-három lóba után ejti be a labdát.

Zhang mellé ejt.

7:6 - Kovács Gergő dobja be hátulról.

NAGYSZÜNET!

​Még egy kínai csavarás, vége a negyednek.

Bedő Krisztián rácsavarja, de Honghui Wu véd.

6:6 - A támadóidő lejártának pillanatában kiállítják Török Bélát. Chufeng Zhang értékesíti a fórt.

Páros kiállítás, de mi támadunk. Török Béla lő távolról, szöglet jön. A játékvezető fejbe dobta Kovács Gergőt a labdával. Honghui Wu hárítja a lövésünket.

2 perc van hátra a negyedből.

Blokkoltuk a kínai lövést.

Petar Porobics kikéri idejét.

6:5 - Vadovics Viktor cselt csinál a védőn, majd éles szögből belövi.

Kontra után ismét mi jövünk.

Kontra Német Toni ellen. 3 perc van hátra a nagyszünetig.

5:5 - Yimin Chen kívülről betalál.

5:4 - Erdélyi Balázs lőtte rá, de visszajött a labda, végül Vadovics Viktor talál be.

Centerpassz Bedő Krisztiánnak, emberelőny jön. Märcz Tamás időt kér.

A túloldalon szintén a kapufát találják el a kínaiak.

Manhercz Krisztián váratlanul lövi rá balról, de csak kapufa.

Kardos Gergely véd a túloldalon, mi jövünk.

4:4 - Manhercz Krisztián bevág egy szabaddobást.

3:4 - Kínai emberelőny, Német Tonit küldik ki, Chufeng Zhang lövi be, ez a harmadik találata.

Pohl Zoltán fölé lő.

Megúszott egy kínai, de nem tudta befejezni, kontra után mi jöhetünk.

Labdát szerzünk, Erdélyi Balázs rálövi szabaddobásból, de blokkolják és ők jönnek.

A kínaiak nyerik a ráúszást.

Vége az első negyednek!

Megint megúsznak a kínaiak, Manhercz Krisztiánt kényszerpihenőre küldik. Ellövik a negyed vége előtt, de nincs gólt.

Erdélyi Balázs lövését blokkolják.

Kínai fór, Angyal Dánielt kiállítják, most is szépen megjátsszák, de a falból adott lövést Kardos Gergely hárítja.

3:3 - Vadovics Viktor lövi be kívülről.

Kovács Gergő kapufát lő, a labda visszakerül hozzánk.

2:3 - Chufeng Zhang duplázik.

Bedő Krisztián helyzetben, a labda a kapus fejéről szögletre pattan. Török Béla labdája a blokkról mellé pattan.

2:2 - Szép kínai támadás végén Nianxiang Liang húzza be a falból.

Gyenge próbálkozás centerben, sőt, Bedő Krisztiánt ki is állítják. Petar Porobics időt kér.

2:1 - Chufeng Zhang nagy gólt lő balról.

Letelt a negyed fele.

2:0 - Kovács Gergő az ellenfél térfelén szerez labdát, utána visszakapja, és be is lövi.

1:0 - Hátul megszerezzük a centerpasszt. Német Toni lövi rá, szöglet következik. Sedlmayer Tamás kívülről betalál.

Manhercz Krisztián kapufát lő kintről, a kipattanó a kínaiaké.

Xiao Liu a támadóidő utolsó másodpercében lő, Kardos Gergely ezt is védi.