Herceg Novi-Honvéd, Eger-Spandau04

hozzászólás, 2008.10.17.

A Honvéd kikapott a Herceg Novitól. Az Eger meccsét a Spandau 04 Berlin ellen élőben közvetítjük.

A Honvéd délelőtt vereséget szenvedett a Volgográdtól, de Molnár Tamás a vlv-nek adott rövid nyilatkozatában optimista volt, szerinte a csapat nem játszott rosszul, győzelmet tippelt estére.

Itt Egerben, ahonnan tudósítunk, a Sibenik nagyon veri a Kassát, a negyedik negyed elején 10:2 az állás. Ezután következik az Eger meccse.

A Sibenik 13:3-ra nyert, Herceg Noviból még nincs hírünk.

A duisburgi csoportban: Jug Dubrovnik-Budva 14:8 (5:1, 2:2, 3:1, 4:4) Gór-Nagy Miklós ma két gólt lőtt, ezzel csapata legeredményesebb játékosa volt. (A meccs vége már nem érte őt vízben, mert kipontozódott.)

A Honvéd félidőben 8:4-es vesztésre állt a Herceg Novi ellen, a harmadik negyedben egy góllal sikerült közelebb kerülni, az utolsó negyed előtt 10:7 volt az állás.

Eger-Spandau 04 Berlin

A németek szerzik meg a labdát, felállás után Politze átlő (0:1)

Fel-le úsznak a csapatok, gyors labdavesztések mindkét oldalon.

Decker Ádám nagy gólt lő (1:1).

Egri megúszás, Hárainak jön a labda, a védő csak mögötte, így Pufi simán értékesíti a helyzetet (2:1).

Szecska közeli húzást véd.

Egy-egy kontra a két oldalon.

Varga II. Zsolt hatalmas loövését szögletre tolja Tchigir. Utána elveszik a labdát a bírók.

Varga II. Zsolt egyéni akciója, a jobbszélen tőr előle, elvállalja, hogy üthetik, vághatják, hiszen kezén a labda. Egyre beljebb kerülés a rövidnél bevágja (3:1). Másfél perc van hátra.

Schroedter szépít (3:2).

A Honvéd 15:8-ra kikapott.

Eger-előny, Nyéki jobbszélről leadott lövését blokkolják.

Szünet.

A második negyed első eseménye Aaron Feltham felső kapufa segítségével értékesített ötméterese (4:2).

Binder kiállítása után Szécsi ziccerben véd.

Decker Ádám előnygóljával először vezet három góllal az Eger (5:2), a negyedből négy és fél perc van hátra.

Újabb egri előny, Feltham lövi be a baloldalról (6:2).

Most a németek játszanak fórban, Bukowski lövi be (6:3).

Szécsi ravasz lövést véd szépen.

Német előny. Időkérés. Az előny kimarad, a kapufa ment.

Páros kiállítás, a németeknél a labda, Varga II. Zsoltot is kiküldik, de megint kapufa!

Félidő.

Oeler hozza el a labdát. Az első fór a németeké, Varga II. Zsolt blokkolja a jövést.

Mackeben ellen büntető, Varga II. Zsolt lő a pipába (7:3). Egyre biztosabb a vezetés.

Bukowski nagy átlövése (7:4).

Nyéki vízre pattintott labdája fölé megy.

Schlotterbeck emberelőnyben, ziccerben az üres kapu mellé húzza a labdát.

Szécsi véd. A negyed fele eltelt.

Bárány Attila szép centergólja (8:4).

Szécsi ismét véd.

Stamm rossz ejtése.

Feltham megúszik és kapufás gólt lő (9:4).

Szünet.

Szécsit Valics váltja a kapuban.

Varga II. Zsolt fölé lő.

Politze kiállítása után kimarad az előny.

A németektől saját támadásuk közben állítanak ki, Gerendás György időt kér.

Az előnyt gólra váltja az Eger, Nyéki labdájátBárány húzza be (10:4). Még 4:46 az utolsó negyedből.

Az egykori egri, Mackeben előnyből betalál (10:5).

Valics fejjel véd egy lövést(!) - nem eltalálják, belefejel a labdába.

Az Eger nagyrészt már az időre játszik.

Szavics szépít (10:6).

Most Bukowski (10:7) - még 1:21 a végéig.

VÉGE!

Az Eger holnap 11:30-kor játszik a Kassával, élőben közvetítjük.

23 régi hozzászólás

andor hozzászólása
andor15640
2008.10.17. 23:21

asszem a szegedben is van 2 válogatottunk... róluk nem kapunk hírt?

Albin hozzászólása
Albin15639
2008.10.17. 23:17

Pletykaként hallotam egy hónapja, hogy honvéd kiakar esni az euroliga selejtezöjének második körében. De nem hittem el, hogy meg csinálják.

Ani hozzászólása
Ani15638
2008.10.17. 22:22

Gratula az Egernek!! Szép volt! A bajnokságról pedig annyit, hogy az idény végéig tuti a VASAS marad az ország legjobb csapata és reméljük idén is ők lesznek a BAJNOKOK bizonyítva, hogy a legjobbak :)

régi egri hozzászólása
2008.10.17. 20:40

Szép volt fiúk, grat Valicsnak!! Pihenjünk egy jót a holnapra! EGER! Ja, és V. II ZS. még mindig válogatott formában!

Daret hozzászólása
Daret15636
2008.10.17. 20:37

Szép volt EGER! Kell az önbizalom a továbbiakhoz. Csak így tovább!

Sándor hozzászólása
Sándor15635
2008.10.17. 20:36

Az Eger tegye már magát oda a főtáblára.A domino pedig legyen a vízilabda Veszprémje és nyerje meg a másodszámú kupasorozatot.

Coach hozzászólása
Coach15634
2008.10.17. 20:31

Aaron, you're awesome Bro!! Keep it up! Hajra EGER!!!!!!

Én sajnos nem tudom kedves Adrienn :)))))))))))

adrienn1203 hozzászólása
2008.10.17. 20:29

Nagyon nem ide tartozik,de nem tudja valaki,h mi van Ikodinovic-csal?Hogy áll a gyógyulással?Nem hallani felőle semmit...:S Köszi!

2008.10.17. 20:25

Ügyesen Bence!!

Daret15630
2008.10.17. 20:24

jah, és Göncz Árpád a köztársasági elnök... :) akinek van füle, hallja... ;)

2008.10.17. 20:23

De jó hogy A. F. (Flethem :))))) végre kezd a régi lenni!! K. Csabi is bejelentkezhetne már! EGERRR!!!!

2008.10.17. 20:21

Daret, Az olimpián is túl vagyunk már vagy két hónapja, akkor most már nem vagyunk Olimpiai Bajnokok ?! ;)

2008.10.17. 20:01

Hajrá Eger, mutassátok meg, hogy az olimpiai bajnok ország 2. legjobb csapata vagytok!

2008.10.17. 19:44

Bocs, B (régi) a sört megiszom, de ez hihetetlen. Ti ennél sokkal jobbak vagytok! Remélem, mi nem szállunk el...