Vasas-Partizan Belgrád - élő közvetítés

hozzászólás, 2010.03.19.

Interliga-mérkőzés következik a Szőnyi útról. A Partizan szerdán fontos meccsen szerepel Egerben, ahol az Euroliga egyetlen állva maradt magyar csapata ellen játssza a legrangosabb európai klubtorna negyeddöntőjének első mérkőzését. Most meglátjuk, hogy állnak a szerbek.

A találkozó 18.00-kor kezdődik.

A szerbek még pacsizgatnak és megbeszélnek valamit a parton, majd kezdődik a bemutatás.

Kezdődik a mérkőzés!

A Vasas kapujában Jónás kezd. Katonás nincs nevezve, helyette Fülöp Bence van beírva.

Mitrovics nagy fölénnyel nyeri az első ráúszást.

Pijetlovics lövi rá, hárman blokkolnak. A labda Mitrovicshoz pattan vissza, ő pedig Jónás feje fölött betalál (0:1).

Kovács Robi centerezik Kis Gábornak. Kicsi csavar egyet, kapufa...

Alekszics góljával már két gól a szerbek előnye (0:2).

Kb. két tucat néző van kint.

Decker centerbe megy, kiharcol egy előnyt. Körbejár a labda, Kovács, Varga Dumi, Varga Dani a labda útja. Végül Dani rálövi, zúg a kapufa.

Jónás ment szögletre. Prlainovics kapja a sarokdobást a rövid saroknál, kicsit lóbálgat, majd balra elfekszik és a kapufa mellett beteszi (0:3).

Hosi lövi rá nagyjából hat méterről, Soro simán megfogja. Lefordul a Partizan, Avramovics megúszik és belövi a ziccert (0:4).

Földi László időt kér. Három perc telt el.

Az időkérés után helyzet is kihasználatlan marad.

Varga Dániel szereli Vujasinovicsot, szép mozzanat volt. Duminak az akció végén el kell lőnie a támadóidő miatt, nagyon fölé megy.

Most tartunk a negyed közepén.

Fórba kerülnek a szerbek, Mitrovics lövi az újabb gólt (0:5).

Pijetlovicsot állítják ki, Kovács Robi elnézős passza érkezik Varga Déneshez, aki nagy erővel lövi a hosszúba (1:5).

Varga Dániel ejt, kapufa... Szerencsére nálunk marad, Létaynak lecsúszik, majdnem eltalálja a szögletzászlót.

Vujasinovics rutinból belövi. Egyébként kapust cseréltünk, ezt a labdát már Nagy Viktor kotorhatta ki a hálóból (1:6).

A Vasas két Vargája passzolgat leghátsó emberekként, Dumi lövi rá, mellé.

Cuk góljával hízik a nagyon magabiztos szerbek előnye (1:7).

Kis Gábor kiharcol egy előnyt. Addig-addig passzolgatunk, hogy véget ér a negyed...

A Partizan elhozza a labdát, majd Prlainovics lő egy nagy kapufát. Majdnem a félpályáig pattan vissza a laszti.

A következő akciónál ismét a szerbek hetese lövi kapura, Nagy Viktor kivédi. Támadunk, a vendégek pillanatok alatt labdát szereznek.

Na de most mi is!

Varga Dénes adja középre Kis Gábornak. Gyorsan odaér vagy három bekk, a centerünknek esélye sincs.

Kontra, mi jövünk. Gyorsan elveszítjük a labdát, Földi László nagyon mérges lesz.

Mirkovics pattint igencsak messziről, veszélytelen.

A bírók megvárják, amíg a csereként bejövő Vörös felúszik, majd fújnak egy kontrát.

Nagy Viktor labdát szerez, a nézők tapsolnak. A gólunk óta most másodszor a meccsen.

Mirkovics kísérletét Varga Dénes blokkolja.

Varga Dani ível középre, Vörösről kiküldik az embert. Egy kis sapkaigazítás (egy magyar és egy szerb van a vízben csupasz kobakkal), két gyors passz, majd Varga Dumi pattint, fölé.

Bő két perc van a félidőig.

Decker szerez labdát legelöl, majd leghátra passzol Nagy Viktornak. Mire kibontakoznánk, lejár a támadóidő.

Varga Dánielt kiküldik, Mirkovics lövését kivédi Nagy Viktor, pár pillanattal később Alekszicsét is. A harmadik, immár teljes létszámban bekkelt próbálkozásnál is a kapusunk a végállomás.

NAGYSZÜNET

Megnyerjük a harmadik ráúszást, huszonhárom másodperc múlva pedig kapunk egy fórt. Kovács Robi lövi kapura. Pontosabban lőné, mert a labda a blokkról hagyja el a játékteret.

Kontra a szerbek ellen. Egyébként Nagy Viktor maradt a kapuban.

Vujasinovics pontatlanul ad be.

Hosnyánszky próbálkozik ejtéssel, nem nyert.

Takácsot kiállítják, kimarad az előny, Vuja, a Partizan csékája hagyja ki.

Három perc telt el.

Ez most egész jó lett volna, kár, hogy Soro a vendégek kapusa...

Vujasinovics nagyon gólt szeretne lőni, mindent rálő. Nagy Viktor pedig mindent megfog. Maradjon is így!

Fülöp Bence leghátsó emberként elenged egy nagyon laza lövést csuklóból. A labda minden blokk között áthasít és a végén Soro kapujának hálójában pihen meg (2:7).

Nagy Viktor ismét bemutat egy védést.

Mirkovics iszonyatos erővel tűzi kapura, talán Viktor is odaért volna a lövésre, de a kapufa mentett. Náluk marad a labda, az újabb lövést fölé blokkolják a Vasas védői.

Létay rálövi, 50 centivel mellé.

Hátrányba kerülünk, Mitrovics közelről a felső lécre húzza, utána Prlainovics enged el egy lövést, Nagy Viktor bravúrral véd.

Pijetlovics Létayval a nyakán kerül ziccerbe. A szerb átemeli a magyar kapuson, aki nagyon mérges a bekapott gól után, most nem idézem a szavait (2:8).

Megint nem találjuk el a kaput.

Labdát szerzünk hátul, egy támadásnyi időnk van még. Kovács Robi beadását elhalásszák a védők Kicsi elöl.

Ezt a negyedet is ikszre hozzuk.

Az utolsó ráúszás a miénk.

Hosnyánszky, aki egyébként nem sokat van/volt ma a vízben, elenged egy távoli lapos lövést, amit Soro megfog.

Előnyt kapnak a szerbek, kicsivel később pedig ötöst. Prlainovics az ítélet végrehajtója (2:9).

Kis Gábor szabálytalansága után kontra.

Vujasinovics észreveszi a kapu előtt tök üresen taposó társát. A félpályáról érkezik a pontos passz, a szerbek csatára ível, a felső léc pedig megment minket az újabb góltól.

Varga Dániel rossz ütemben ad be Kis Gábornak, a szerbek megszerzik a labdát, edzőjük pedig rögvest időt kér.

Deckert kiállítják. Nagy Viktor bemutat egymás után két bravúrt. A harmadik vállalkozó Alekszics, ő átlövi a védelmet (2:10).

Decker gyorsan válaszol (3:10).

Nagy Viktor jól jön ki a kapujából, ezzel megszerezve a beadott labdát.

Vörösről kiállítják az embert. Varga Dani bemondja a figurát, el is jutunk a végéig, de Varga Dénes lövése a kapust és a kapufát érintve mellé megy. A sarokdobás után Létay lövi kapura, igencsak fölé.

Nagy Viktor bekap egy elkerülhető gólt Stefan Mitrovicstól (3:11).

Három perc múlva vége.

Újabb emberelőnyt kapunk, melyet Soro kivéd.

Nagy Viktor bravúrral hárítja Cuk lövését. Földi László időt kér.

Hosnyánszky bombáz kapura, mellé. A szerb edző is időt kér.

Nagy Viktor bravúrja után szoros emberfogásra utasítja a csapatot Varga Dániel. Ez működik, Alekszics kínjában távolról rálövi, fölé.

A meccs utolsó perce kezdődik egy szögletre védett Vasas-helyzettel.

Varga Dániel betalál a ficakba fél perccel a lefújás előtt. Így legalább megvan az átlag egy gól negyedenként (4:11).

Avramovics pocsékul ad be, gyakorlatilag Nagy Viktorhoz passzol.

Vasas-Partizan Belgrád 4:11 (1:7, 0:0, 1:1, 2:3)

9 régi hozzászólás

Daret hozzászólása
Daret28460
2010.03.19. 22:35

Itt van egy pillanatnyi állás, a Vasas-Partizán meccs után frissítették, nagyjából aktuális lehet, de nem teszem rá a nyakamat! http://www.vkvojvodina.org.rs/index.htm

cowk hozzászólása
cowk28459
2010.03.19. 22:33

de bazki, nem erted, h nincsenek meccsszamok? mivel tisztazott idopontok sincsenek? nem lehetsz ennyire ostoba :S

qqcska hozzászólása
qqcska28457
2010.03.19. 20:58

ki mondta, hogy normális kell?? a lényeg a tabella...

cowk28456
2010.03.19. 20:17

meg hanyszor kell beirni, hogy az interligaban nincsenek fordulok, ezert normalis tabellat sem lehet csinalni?

Én hozzászólása
Én28455
2010.03.19. 19:51

Tiszta szégyen... kérnénk szerkesztő urak egy interliga tabellát, mert attól még, hogy ezt minden magyar csapat csak félvállról veszi attól a szurkolókat még érdekelheti, hogy hogy áll ez a sorozat... gondolom magyar csapat nincs az első 3ban :D

Hakapeszi hozzászólása
2010.03.19. 19:27

A legjobb szerb csapat lemosta a pályáról a legjobb magyar csapatot. Szar védekezés, még szarabb lövések, úgy hogy a szerbek se csináltak semmi extrát. Nekünk magyar szurkolóknak semmi élvezetet nem nyújtott ez a meccs. Nem ezt vártam, érthetetlen.